Wings of War: Deluxe Set

xxxxxxxxoo hodnoceno 36x (Seznam vlastníků)

Wings of War: Deluxe Set - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: 1. světová válka
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Edge Entertainment
Nexus
Autoři: Andrea Angiolino
Pier Giorgio Paglia
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Wings of War - Miniatures

Jaký je rozdíl mezi deluxe setem a Wings of War - Miniatures?
14.5.2009 20:11:51

Deluxe set
Wings of War - Miniatures je klasický Wings of War, akorát s modýlkama a doplněný o některý pravidla, jako například letová výška, stoupání, klesání, let střemhlav a podobný vychytávky.

V deluxe setu dostáváš do základu kromě pravidel a karet manévrů ještě modely čtyř letadel (Sopwith Camer, Fokker Dr.I, SPAD XIII, Albatros D.Va)... tudíž to vyjde laciněji, než kdyby to měl člověk kupovat extra jedno po druhým.

15.5.2009 08:47:37

rada
A co by jste mě doporučily za wings koupit?
* Wings of War - Famous Aces (2004)
* Wings of War - Watch Your Back! (2005)
* Wings of War - Burning Drachens (2005)
a co boostery má to cenu?
* Wings of War - Recon Patrol Booster Pack (2006)
* Wings of War - Top Fighters Booster Pack (2006)

Určitě bych chtěl deluxe, abych měl modýlky do základu! A nemusel kupovat ostatní modely, ikdyž na to třeba taky dojde.

Taky bych se chtěl zeptat jak jsou velké rozdíly mezi modely letadel a spíš jestli je to při hře hodně znát jestli letím s Fokkerem nebo Albatrosem?

předem děkuji za odpověď

15.5.2009 09:27:33

Asi takhle: Co jsem koukal do pravidel, tak když koupíš ten deluxe set, tak v podstatě nemá cenu kupovat Famous Aces a Watch Your Back!, protože všechny ty pravidla jsou už v deluxe setu obsažený (a spousta dalších navíc). V Burning Drachens jsou pravidla pro vzducholodě a pozorovací balóny, na ty ale zase v miniatures nebudeš mít modely.
No a boostery jsou pro miniatures taky v podstatě na nic (tam jsou karty letadel a manévry pro ně). V miniatures jsou boostery už samotná letadla, která leze přikoupit (model+karty manévrů).

No a rozdíl Camel vs. SPAD a Fokker vs. Albatros:
Camel je dobře manévrovatelná letadlo s rychlou pravou zatáčkou, což se dá ve hře občas docela dobře využít. SPAD je z těch letadel nejrychlejší, trochu těžkopádný při manévrech, zase hodně vydrží. Fokker je pomalejší, ovšem velice dobře manévrovatelný letadlo (kamarád mě nesnášel, když mě měl v mířidlech a tešil se, jak mě sejme, a já se mu vždycky vyhl skluzem, takže na mě nemohl střílet a já ho pokropil ;)). No a albatros je obdoba SPADu - nicméně mi přejde z těhle čtyř nejslabší.

15.5.2009 09:47:25

Help - CZ manuál
Zdravím všechny piloty :-), mám takový problémek - zakoupil jsem tuto hru v reedici a manuál je pouze v němčině - prosím vás, mohli byste mi poradit, kde se dá český překlad najít-sehnat, popř. jestli by byl někdo ochoten a oskenoval ho - bylo by to super :-)... Díky moc za jakoukoliv radu...

20.12.2010 13:35:00

Diabolek
Stáhni si pravidla odtud, ale z wings of war famous ages a watch your back, možná je to trochu jinde, ale je to někde u wings of war;))Deluxe set je to samý akorát s miniaturama.

20.12.2010 13:49:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Smolíček
Děkuji Ti nesmírně :-)... Byly u Wings of War: Miniatures :-)... Supeeeer a teď se mám od čeho odpíchnout, páč mám ještě zakoupeno rozšíření Ballon Buster a Burning Drachens :-) - hlavně tedy kvůli možnosti hrát hru jednoho hráče :-) - no apak taky ty balóny, že - si přímo koledují o zašpásování :-D... Ještě jednou Ti moc děkuji...

20.12.2010 14:42:34

Diabolek
Stahuj od Wings of War miniatures (pravidla,scénáře a pravidla pro esa). To jsou v podstatě pravidla pro WoWar deluxe set. V nich se počítá i s výškou letu.

20.12.2010 14:44:58

Vybíráme z Bazaru

Undaunted: Normandy
Undaunted: Normandy
Akt. cena: 11 €
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas