Wings of War: Deluxe Set

xxxxxxxxoo hodnoceno 36x (Seznam vlastníků)

Wings of War: Deluxe Set - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: 1. světová válka
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Edge Entertainment
Nexus
Autoři: Andrea Angiolino
Pier Giorgio Paglia
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hral to niekto?

Chcem sa spytat na dojmy s tejto hry, skusenosti s nou...dakujem
28.8.2009 21:43:24

pro tenistu
Ahoj,

Hral jsem spoustu her ve 2,3 a 4 hracich s Deluxe setem a moc nas to bavilo. Nejdrive sme hrali bez pravidel pro vysku a postupne je pridali a je to velice zabavne a svizne. Letani pomoci karticek je velice jednoduje a intuitivni. Pokud sme hrali s letadly ktere se lisi ve vykonech, tak je to pravdu videt na hre. Spad je rzchly a nevztoci Fokkera Dr 1 a ALbatros zase neutoci Camela ktery jak v realu na jednu stranu zataci lepe (kvuli rotacnimu motoru). Tato zakladni sada uplne postacuje na hru 4 hracu a nemel sem zatim potrebu rozsirovat. Mozna pruzkumna letadla. Casem. Takze pro fandu letectvi jasna volba. Pekne modely, jednoducha pravidla a super dogfight zazitek. Za tu cenu kolem 900 se tento zakladni set vyplati. Jen pozor, nevysel v anglictine, takze pravidla budou treba italsky ale to neni problem, stahne cesk a nebo anglicka z webu. Ostatni texty na kartach letadel atd uz je v anglictine, ale moc ho neni.

28.8.2009 22:54:16

hral(:
je to vlastne to iste ako miniatures, az na to ze tam su pekne modely 4 lietadiel, co prinasa dalsie prvky do hry oproti miniatures(moznosti roznej vysky letu, ...).
No k hre-mne sa paci(:
Urci sa jednoznacna hracia plocha, najlepsie stol, rozostavia sa lietadielka a ide sa na vec. Hlavne ide o planovanie letu, kde si kazdy hrac pred seba vyklada karty s roznymi manevrami(kazde lietadlo ma svoje prednosti a nedostatky), a to tajne. A potom postupne vsetci naraz odkryvaju tieto karty a spravia prislusny manever s lietadlom. Sranda je v tom, ze treba predvidat, vzit sa do role protivnika, co asi spravi, aky manaver si mohol naplanovat on, co si on mysli ze ja spravim alebo nespravim, tak ja spravim naopak :P Lebo po kazdom vyhodnotenom manevry sa meria dostrel lietadiel, a nikto nechce samozrejme skoncit s nepriatelom na chvoste a dostat zasah :P
Vo stvorici je to funny, lebo sa hra 2vs2 a ludia sa podpichuju, dobiedzaju :D a nahanaju ako male deti po stole. Jedneho protivnika sa nam podarilo vytlacit ku kraju stola, ze len tak tak ze nepadol :P Ale ani v dvojici to nebolo zle, praveze sme s kamaratom sa najviac narehotali na chvilach, keby jedno kolo sme dali rovnaky manever, druhe kolko zase obaja podobny manever,atd... tak pozerame na seba, ze "haloo" :D cim viac som sa snazil mysliet "inak", tak aj on, a vysledok bol ze sme si fajn zahrali a bude odveta Viktoresku! :D

28.8.2009 23:07:17

tenista

to lubbo, ataribaby
dakujem vsetkym velmi pekne za poskytnute informacie:D

29.8.2009 09:37:22

Chci to
včera jsem si tuhle hru konečně zahrál a jsem naprosto nadšen. Daly jsme dva zkušební lety ve dvou a hrály jsme zatím jen bez výšky, ale je to fakt super. Budu muset taky pořídit!

1.2.2010 19:01:03

Vybíráme z Bazaru

Twilight Imperium CZ verze
Twilight Imperium CZ verze
Akt. cena: 5008 Kč
Končí za: 13 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas