Warhammer: Invasion LCG

xxxxxxxxoo hodnoceno 69x (Seznam vlastníků)

Warhammer: Invasion LCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: Eric M. Lang
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Liga

Toz vcera jsem se zucastnil startu ligy a jsem velice spokojen. Sice jsem dostal docela na budku, ale to jsem cekal, balik jsem z nedostatku casu skladal po ceste a jeste blbe. Ale hra se mi libi velice a uz ted se tesim na dalsi kolo. Hrava se v uterky od sesti v Outpostu!
4.11.2009 12:19:42

:(
Mě mrzí, že tento čas nestíhám. Takže asi zůstanu u toho domácího hraní.

4.11.2009 12:52:08

:(
mě mrzí, že se turnaj odehrává na úplně druhé straně než je mé bydliště. Takže asi taky zůstanu u toho domácího hraní.

4.11.2009 12:54:05

Beholder
Musis nejak rozjet hrani u vas, Truny se tam treba docela chytly. A casem predpokladam budou i turnaje o vikendu pripadne;)

4.11.2009 13:15:31

aneken
já pevně věřím, že se toho někdo chopí a nějaká komunita se tady vytvoří. Já asi nejsem ta správná osoba, která by to měla rozjíždět, ale doufám, že se brzo někdo takový najde :)

4.11.2009 13:23:03

Beholder
no jak to sám nerozjedeš budeš to mít těžké. Lidi jsou leniví.
Jinak dneska jsem si skvěle zahrál. Jsem moc zvědavý jaké tam časem budou mechaniky. Kdybych neměl Trůny tak do toho jdu určitě.

4.11.2009 21:07:30

Lumirius
já si taky skvělě zahrál, hlavně ta první hra proti Kadaverovi - já za Imperium, Kadaver za Chaos - ta byla hodně vyrovnaná a napínavá.

Nemůžu si pomoct, ale ti Orci jsou drsní a chce se mi říct až nevyrovnaní. Tu první hru jsem zazdil, vůbec jsem si nevšiml těch damage ve městě. Ale v té druhé jsem si absolutně nevěděl rady co dělat. Příště bych rád zkusil zase proti orkům, s tím že si vezmu trpaslíky a vyhodím ty proxy ať je to tak jak původně. A taky bych si chtěl sám zkusit za orky zahrát :). Podle mě by na ně trpaslíci a lidi mohli mít, ale u toho Chaosu pochybuju.

4.11.2009 21:20:49

Orci
pokud jsi teda proxoval dost karet u těch orků tak jsi naproxoval přesně ty karty aby ten balík fungoval. Musím říct že žádná karta tam nebyla zbytečně a ty karty mezi sebou fungovaly skvěle, i když jsem prostě jel "tupou" strategii, co nejdříve tě přetlačit v jednotkách a utočit v každém kole, ale takhle to asi s těma orkama je. Když jsem hrál proti Honzovi co se zazdil a skončil s příjmem 14, tak jsem neměl šanci. Orci asi budou muset jet Rush strategii, převalcovat v co nejkatším čase a ničit všechno kolem sebe.

5.11.2009 06:44:29

Lumirius
Ne, ne orky jsem neproxoval, jen trpaslíky...Ale i tak mají ti orci dobře sestavený balík, je tam minimum zbytečných karet. Právě si myslím, že trpaslíci mají šanci, protože se můžou zabetonovat silnýma jednotkama, developmentama a mají i dobré supporty (zdražování, léčení...), ale ten chaos je takový na to korumpování a tak a žádné bijce skoro nemá (na blood thirstera potřebuje 8 zdrojů). Ork si tam vyloží pár tupounů, napumpuje je, zraní a tím ještě více napumpuje a hrr na ně a to v docela krátkém čase.

5.11.2009 08:06:17

Beholder
Mas tam toho Hera, co mu naskakuje sekyrka za kazdou zkorumpavanou jednotku a v zakladu te stoji myslim tri, to IMHO neni spatny za Chaos:)

5.11.2009 10:16:03

aneken
njn, ale když ti nepřijde ani on ani karty na korumpování, tak neuděláš nic a ork velmi rychle začne kousat a ani nepotřebuje moc zdrojů...

5.11.2009 10:43:03

Beholder
Pak tam mas jeste 3x Jezdce Chaosu v baliku, ne?;) Ale ti nejsou moc levni. Nastup Orku je rychlej, na to sou staveni:)

5.11.2009 11:20:49

Anekene
tys do toho spadl taky, jo? no nehrát už Agoty tak jsem do toho asi šel, v tomhle se mi aspoň dařilo.

5.11.2009 11:29:43

aneken
jo toho jsem tam jednoho měl, bohužel jen jeho a žádnou jinou jednotku, takže se musel odporoučet díky tomu Orčímu katapultu, nevím teďka název té karty. Já jsem jinak jen tak ten Chaos zkoušel, jak se za něj hraje. Jinak chci hrát každopádně Trpaslíky :)

5.11.2009 12:23:22

orci
nejhorší je, že jak mají ten rychlý start, tak si člověk řekne:" jo to bude v poho začínají rychle kousat, ale budou jim chybět zdroje a karty to se uklidní. Jenže oni toho napáchají dost i s pouhými 4 zdroji :).

5.11.2009 12:26:16

hraje
se nějaký republikový turnaj, je tato hra živá co se turnajů týče nebo je to pouze individuální záležitost? existuje případně nějaká stránka ? díky za info

16.8.2010 14:05:58

pihorv
Hraje a dokonce v místě tvého bydliště (good for you) ;). info zde: http://warhammerinvasion.webs.com/

16.8.2010 14:10:54

hraje se někde?
hraje se ještě někde liga? apřípadně jak velká je účast? díky za info

19.1.2011 14:47:18

Vybíráme z Bazaru

Lord of the Rings: Over Hill and Under Hill-Hobbit
Lord of the Rings: Over Hill and Under Hill-Hobbit
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 4 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas