War of the Ring: Kings of Middle-earth

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

War of the Ring: Kings of Middle-earth - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Válka o Prsten (druhá edice)
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ares Games
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2020
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Předobjednávka

Zrovna mi přišel mail, že se se spustila předobjednávka tohoto rozšíření. 45$ + DPH, doprava bude do EU zdarma. Chtěl jsem počkat, až se to bude dát koupit normálně v retailu, ale u této předobjednávky dávají nějaké promo karty - “The Seeing Stones”. 

https://ks.aresgames.eu/product/kings-of-middle-earth-pre-order/

22.8.2023 23:04:52

Dotaz měl být spíše položen "bude to česky"? :)

23.8.2023 14:16:44

@saiwer  To nebyl dotaz ale oznámení :-) a každý ať s ním naloží jak chce, včetně toho, že kdo chce ať si počká na českou verzi… Je zde ale spousta majitelů anglické verze. Nevím jestli v češtině někdy vyjdou všechna proma…

23.8.2023 14:36:04 | Upraveno autorem (porovnej)

Mělo to jen znít nadneseně:-) Jinak se zatím proma vydávat v CZ daří. Sám jsem na rozcestí. Ale zřejmě vsadím na to počkat na lokalizovanou verzi a anglickou postupně rozprodat.

23.8.2023 15:15:26 | Upraveno autorem (porovnej)

Jasně :-) A nevěděl jsem, že Rexíci vydávají i proma… Spousta lidí taky má anglicko-českou verzi, s CZ kartami od Tangrama. Pro ně tato anglická verze asi má smysl, zejména pokud chtějí ty nové originální promo karty, než je pak shánět někde jinde… Samozřejmě je otázka, jestli někdo z komunity přeloží nové karty, někdo zorganizuje hromadný tisk, tak aby karty byly totožné s formátem od Tangrama…

23.8.2023 15:32:55

 

  • War of the Ring: Scenario – The Breaking of the Fellowship (2012)  - neni cesky, ale i anglicky bylo vydano pouze elektronicky
  • War of the Ring: The Fate of Erebor (2022) - lokalizovano a dodavano se zakladem
  • War of the Ring: Lords of Middle-earth – Treebeard Mini-Expansion (2012) - lokalizovano a bude dodavano s rozsirenim Pani Stredozeme
  • War of the Ring: Warriors of Middle-earth – Tidings Not Burdens Mini-Expansion (2016) - lokalizovano a bude dodano s rozsirenim Valecnici Stredozeme

Osobne mam vsechno anglicky vcetne karet od Tangrama, ale ta moznost mit to komplet v cestine a v kvalite ala Rexici je proste prilis silna. Anglickou verzi postupne nahradim ceskou… Verim, ze bude vydano i toto posledni rozsireni a proma

23.8.2023 20:41:43 | Upraveno autorem (porovnej)

@MikeDundee Presne to som mal na mysli. Tiež mám počeštené karty od Tangrama a to na základ + všetky rozšírenia. Lenže ten formát je trocha iný ako originál. Vzhľadom na to, že celý WOTR mám zakúpený v EN verzii, bolo by fajn ak by niekto do budúcna preložil KOME karty do CZ a Tangram by ich vytlačil tak ako minule :)

24.8.2023 07:39:51

@Predatorik Roberto di Meglio psal, že lokalizované verze budou Q1 2024. Přijde mi, že amatérský překlad je ztráta času.

24.8.2023 10:58:52

@foxthetox lenže aj keby do toho Rexíci šli, tak veľkosť kariet od Tangrama je úplne iná ako originály. Ja hovorím za seba, že vzhľadom na to, že mám celú WOTR sériu doma v anglickom jazyku, a určite si dokúpim aj KOME v AJ, tak ten preklad a tlač CZ kariet od tangrama by sa mi celkom hodila a verím, že nás tu je viac čo podobne zmýšlame

24.8.2023 13:08:32

Pokud vím, Tangram už to nedělá.

24.8.2023 13:15:59

Vybíráme z Bazaru

Válka o prsten: Válečníci Středozemě + promo
Válka o prsten: Válečníci Středozemě + promo
Akt. cena: 1550 Kč
Končí za: 3 dny

Offcanvas