War of the Ring (first edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 100x (Seznam vlastníků)

War of the Ring (first edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Asmodée Editions
Devir
Fantasy Flight Games
Nexus
PHALANX
Tilsit
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

šachy Pán prstenů

Nevím jestli si fanoušci téhle hry všimli, ale začaly vycházet jednotlivé figurky šachů Pána prstenů www.sachy-pana-prstenu.cz.
Jako komplet to považuji za ždímání peněz, ale je to dobrý způsob jak získat modely 4 tvrzí ze Středozemě. Konkrétně to jsou Barad-dur, Orthanc, Osgiliath a Minas Tirith.
13.9.2012 16:49:20 | Upraveno autorem (porovnej)

šachy
každá věc je ždímání peněz. Když tě něco baví tak na to zas tak nehledíš. Hraju Lotra lcg, před měsícem jsem si koupil trilogii a poprvé ji čtu a teď jdu i do šachu. Snad budou dost dobré.

Člověk si musí zvolit prioritu do čeho chce investovat. Někdo hraje automaty, jiný kouří či chlastá nebo se věnuje mnohem dražším koníčkům.

13.9.2012 21:30:44

Sappo
Taky mne to zaujalo, ale pak jsem viděl tu cenu ;-)
První i druhé číslo prodávají za symbolickou cenu, ale od třetího čísla bude cena cca 270Kc a to je za figurku dost, když jich je celkem 32 + ta šachovnice za 1000 nebo zadarmo, když si člověk předplatí celou sadu. To bych si raději koupil celý BOW a udělal si šachy z něj, to by mi navíc i něco zbylo na ty tvrze. Což je mimochodem dobrý nápad.

14.9.2012 13:24:01

Uff
Ta cena je v kompletu naprosto silena ... a to asi i za ty 4 tvrze. Navic kdyz si budu chtit zahrat sachy, zahraju si normalni a nebudu pred kazdym tahem znova studovat runy na figurkach, abych se ujistil ze je to opravdu pesak a ne strelec :) 8 pesaku, kazdej jinej .. to je hezky do sbirky, ne na hrani sachu. Navic bych mel tendenci se hadat, ze me gimliho nemuzes skretem vzit :-D

14.9.2012 15:23:29

Siaron
Naprostý souhlas, ty tvrze určitě budou jedny z posledních. První má být Aragorn, druhý bude určitě někdo ze strany V zájmu industrializace Středozemě, takže by ty tvrze měly dohromady přijít na 1000+, což je opravdu krajně nelidská cena ;-)

14.9.2012 16:46:46

Jazdci
Ono celá ponuka je nezmysel, určená iba na dekoráciu a vytiahnutie brutálnych peňazí. Najviac ma rozladilo, že figúrky jazdcov si nedali námahu posadiť na kone, príp. vrkov alebo inú beštiu... takto sú tie šachy pre mňa nehrateľné a nezaujímavé.

14.9.2012 17:32:25 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Marvel united aj
Marvel united aj
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 16 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas