War of the Ring (first edition)

xxxxxxxxxo hodnoceno 100x (Seznam vlastníků)

War of the Ring (first edition) - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Asmodée Editions
Devir
Fantasy Flight Games
Nexus
PHALANX
Tilsit
Autoři: Francesco Nepitello
Marco Maggi
Roberto Di Meglio
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Barvení figurek

...musím si tady ulevit:

WotR je moje první figurkovka, kterou jsem začala barvit. Průběžně to už dělám druhý rok - dnes jsem udělala cca 15 figurek. Musím říct, že lituju dne kdy jsem se pro to barvení rozhodla :-) a někdy mě to už tak štve, že mám pocit, že až skončím s poslední fugurkou, tak je schovám do krabice a krabici už nikdy neotevřu...To je fakt nekonečný tohle...
15.11.2012 12:56:05 | Upraveno autorem (porovnej)

ta"jemná"
To chce speedpainting neboli rychlomalbu :). Bílý sprej jako podklad, šest až deset základních barev, wash nahoru. 20 figurek denně .. a za chvíli máš vymalováno :).

15.11.2012 13:08:51

Tangram
já jsem asi u stosedmnácté figurky toho nekonečnýho zástupu a je fakt, že dnes bych na to šla jinak, ale na to jsem přišla asi až po osmdesáté páté figurce, takže už to musím dopatlat tak, aby ještě mimo ty různý jednotky nebyla různá jedna každá figurka v jednotlivých jednotkách, protože pak by to barvení zase ztratilo smysl :-)

Bože, teď jsem si ještě vzpomněla, že mám ve skříni ještě Battles of the 3 Age, kde je dalších cca 50 figurek!

15.11.2012 13:17:14

ta"jemná"
Nevzdavaj sa! Vies ako krasne to vyzera, ked na plane rozlozis namalovane figurky ;-)? Hned zabudnes, kolko casu ta to stalo :-).

15.11.2012 13:27:20

ta"jemná"
Já jsem si objednal asi 600-700 (přesně už nevím) fantasy figurek na příští rok ... taky netuším, jestli to vůbec někdy nabarvím :) ... prostě se na to zkus těšit a ber to jako zábavu ... ono to ani nic jiného není a nemá být. Když začneš malovat z povinnosti, s pohledem na kalendář nebo na hodinky, tak ten pohled na časový údaj je přesně ten signál, kdy Ti mozek podvědomě říká "stop", protože pak už to není zábava ale otročina - a to do her nepatří :) ... tak držím palce ať to zvládneš s úsměvem na rtech a bez ohledu na čas.

15.11.2012 13:28:03

:-)
jasný, jasný, máte oba pravdu a občas je to i krásnej relax, ale co je moc, to je příliš! (Teď ze mě samozřejmě mluví frustrace z toho mnozství minikopýtek, miniksichtíků, pidi fousů a podobných obludností :-)
No, je to samozřejmě moje volba, tak to dotáhnu do konce...

jj, Miri, jako nevypadá to špatně, ale...

15.11.2012 13:34:45

Tangram - ad objednávka
good luck!

15.11.2012 13:37:38

moc figurek
Už rok se přemlouvám, že začnu s figurkama na battlelore, ale to množství mě zatím odrazuje.
Navíc už 3 večery padli na death roller k pajzlům v blood bowlu a konec v nedohlednu.
Barvím jen když je čas a nálada a tak by battlelore byl asi hodně dlouhej projekt.

15.11.2012 23:03:46

Jdeme na to
Tak ja se do barveni WoTR poustim dneska,tak snad budu mit pevne nrvy jako ty :)

30.8.2013 12:37:59

Barevně odlišené národy
Měl jsem nabarvené jednotlivé národy jednobarevně.
Např. Gondor zůstal modrý, Rohan jsem nabarvil zelenou, seveřany hnědou, ...
Hodně to zpřehlednilo hru, ale i tak to pár hodin zabralo vzhledem k množství figurek.
Do kompletního nabarvení bych se nepouštěl, myslím že je to zbytečné a hru to nijak nezlepší.

23.11.2018 17:57:25

Vybíráme z Bazaru

Vládcové Severu
Vládcové Severu
Akt. cena: 590 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas