Wallenstein - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 150 min
Herní svět: Renesance
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, válečná, ekonomická
Čeština: není
Vydavatelé: Queen Games
Autoři: Dirk Henn
Rok vydání: 2002
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Reprint?

Na Gone cardboard je psanej Wallenstein na Q4 2010, ze bychom se dockali reprintu?;) 30leta valka by me bavila asi jeste vic nez Japonsko;)
18.6.2010 14:15:34

dobrá zpráva
ovšem jestli se na to fakt chystají,vzhledem k tomu, že shogun je úplně to stejné. nebo jsou tam nějaké rozdíly (samozřejmě kromě mapy :) )? třicetiletá válka mě taky láká. teď jsem se díval na nějakou wargame z tohoto období, ale zas tak moc jich není :( hexových teda jo, ale point-to-point skoro nic. no budu dál bádat :)

18.6.2010 14:18:41

Joe

Tak
Reprint sa chystá. Takisto aj rozšírenie k Wallensteinovi a aj k Shogunovi. Zatiaľ o tom nie je viac informácií...

A áno, je to pekná hra (keby sa ma niekto pýtal) :)

18.6.2010 14:37:04

rozšíření
jak se dá tahle hra rozšířit? nový herní plán? no i když nové kartičky akcí by asi šly...

18.6.2010 15:00:45

reprint
tak vyzera to naozaj pekne. ak tomu dobre rozumiem su tam zaimplementovane 2 rozsirenia. Skoda, ze uz mam Shoguna. :(

27.9.2011 10:30:43

Novinky
Ako to vyzerá s reprintom? Dá sa to už niekde kúpiť?:-)

22.7.2012 10:13:30

Santorrini
Ano, dá, všude ;-)

22.7.2012 10:19:59

ma to nekdo?
Jake to je? Je to lepsi nebo horsi nez Shogun, popripade srovnatelne? Shogun se mi libi moc vcetne historickeho zasazeni do japonska, coz ja muzu, jelikoz jsem fanda pocitacovych strategii od KOEI (Nobunagas ambition) a Shogun se ji v mnohem podoba. Ale zajimalo by me, zda me v tomto pripade uspokoji i Wallenstein. Shoguna uz u nas predpokladam nesezenu.

13.1.2013 12:43:03

Wallenstein (second edition)
Dobrý den,
všiml jsem si, že už vyšel Wallenstein (second edition). Ale nedočetl jsem se, jestli jde o úplně stejnou hru (jako první vydání) jen s novou grafikou a nebo pozměnili i trochu pravidla(jako v Shogunovi). V diskuzích jsem totiž našel, že pravidla hry Shogun jsou vychytanější.
Děkuji

26.1.2013 07:34:12

Vybíráme z Bazaru

Savana + promo + obaleno
Savana + promo + obaleno
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 6 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas