Waldschattenspiel

xxxxxxxxoo hodnoceno 32x (Seznam vlastníků)

Waldschattenspiel - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 8
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: dětská hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Kraul
Autoři: Walter Kraul
Rok vydání: 1985
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Objednávka

Domluvil jsem na německém ebay možnost hromadnější objednávky.

Cena hry je 17,5E

Do 8 kusů je cena za balík 12E tzn. rozpočetlo by se 12E na počet zájemců.

Podle prodejce berou přímo od výrobce (http://www.spielzeug-kraul.de) a mělo by se jednat o revidovanou verzi s hezčím plánem z roku 1998.

VYŘÍZENÍ OBJEDNÁVKY:

Cena:

Poštovné+Balné 29E
Hra 17,5E
17,5+(29/20)*25.96 == 492kč

Doufám, že se na mne nikdo nebude zlobit,
že pro přehlednost a zjednodušení budu vybírat rovných 500,- :)

Možnosti převzetí:

a/ Osobně

a1/ - Mohu vzít do Tomovek na nějaké úterní hraní
a2/ - Poblíž Anděla po domluvě SZ

b/ Poštou

- Jednotlivě i hromadně. Upřesním podle počtu zájemců.

Platba:
- Hotovost při předání
- Na účet (číslo pošlu SZ)

Finální seznam zájemců:


The_Chosen ---- Předáno
Elissa ------------ Předáno
Elenistar --------- Předáno
petrin ------------ Předáno
jaruch ----------- Předáno
Mstrauss -------- Předáno
Kilmoon --------- Předáno
andik007 -------- Předáno
Gaspar ---------- Předáno
kren ------------- Předáno
chilly ------------ Předáno
D.N.A ------------ Předáno
Yaksha ---------- Předáno
Kafe s mlikem -- Předáno
ozzy79 ---------- Zaplaceno / K vyzvednutí v Tomovkách
Polda ------------ Zaplaceno / K vyzvednutí v Tomovkách
assad ------------ Zaplaceno / Odesláno (společný balik s Marin)
Marin ------------ Zaplaceno / Odesláno
kalif -------------- Zaplaceno / Odesláno
Stepan ---------- Zaplaceno / Předáno
21.2.2012 14:40:37 | Upraveno autorem (porovnej)

to Chosen
Tak já se taky hlásím pokud nějakej kus zbude ;).

27.2.2012 23:01:49

mstrauss
možná to tak vypadá,ale zatím se nikdy nic nestalo a pokud máš kolem sebe trochu myslící hráče,vybereš odpovídající terén, stromy samozřejmě (záleží na vzrůstu,odstupu),pár křovíček, tak se zranění eliminuje .... zkuste. Každopádně jsem pro drobnou oděrku za dohledu, než pro p...ser z blbosti. První hru jedou všichni, no a druhá je plně v režii dospělých. Pocit, kdy se ve tmě skrýváš,vidíš přibližující se kužel světla za hrdelního bublání a sípání predátora....kdy jsi málem zašlápnut,skoro vyletíš,ale potrava kousek od tebe neudržela nervy a vyběhla svůj boj o život dříve....vidíš jak světlo honí kličkujícího, který (vidí dobře,to je odzkoušený) kličkuje,přeskakuje a proskakuje křoví,zakopává o spoluhráče, opravdu běží o život.... a predátora,který má své straně mrštnost,rychlost a vůbec...kterému i přezevšechny výhody potrava uniká a koutkem oka zahlédne skrývající se další obět a vrhne se na ni.... hele, to se nedá popsat,to se musí,stejně jako titan apod. zažít....:O)

28.2.2012 07:50:02 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Ještě někdo? Vypadá, že snad i nad 16 by to šlo (i když neslibuji stoprocentně).

Wednesday is coming .... :)

28.2.2012 15:41:21

já...
no tak já bych si rovněž vzal jeden kousek :-) I když už jsem asi 17...

28.2.2012 16:02:07

ještě jeden
I já se hlásím s prosbou o jednu hru lesních stínů. Díky.

28.2.2012 21:51:12

Tak ...
ja bych se taky přidal.pokud to klapne.Platil bych dobírkou.jestli by to teda šlo.Díky.

28.2.2012 23:21:10

:o) to je fakt úlet... "o)
Navrhuji po této obří dodávce na vhodném místě plném lesních stínů, uspořádat velké setkání "milovníků" této hry, kterou, jak si myslím, většina nehrála. Zakončení by mohlo být spojené s griládou něčeho.
Při chuti třeba založte nové vlákno, ať mě zase nepeskujete za oftopyk.Při nechuti taky. Ať máme zase o něčem ... :o)
A zároveň se tímto všem za toto OT omlouvám.

29.2.2012 09:43:29

Davová psychóza
Názorný příklad davové psychózy ;).

29.2.2012 10:11:07

...
Davová psychóza se velmi brzy změní v psychózu jednotlivce a to v okamžiku kdy mi za to přijde účet :)))

Btw. zbývají poslední 2 hodinky na participaci v tomto sociálním experimentu :D

29.2.2012 10:19:19

Objednávka
Tak hromadná objednávka uskutečněna. Až budu mít potvrzené odeslání, tak začnu řešit předávky. Také zde.

Objednal jsem pro všechny, kteří tu vyjádřili zájem.

Objednal jsem jeden kousek navíc - První zájemce, který si o něj napíše zde ve fóru (ne SZ), jej dostane.

3.3.2012 12:07:55 | Upraveno autorem (porovnej)

Milovník pohádkové a temné atmosféry
se hlásí. Rád bych poprosil o jeden zbývající kus. Děkuji velice.

3.3.2012 13:47:23

Objednávka
Do hlavičky jsem aktualizoval údaje o ceně a způsobu předání.
Vybírat peníze začnu až dostanu potvrzení o odeslání her nebo až je obdržím a zkontroluji, že je vše ok.

Napište mi prosím:
Způsob převzetí / způsob platby

Specifické požadavky do fóra či SZ
Díky :)

3.3.2012 15:37:17

Update
Dostal jsem informaci, že balík byl dnes odeslán. ČT, PÁ jsem mimo ČR, tak ten dalśí týden bych doufám mohl distribuovat.

5.3.2012 16:19:06

Distribuce
Tak to se asi většina z nás sejde příští úterý v Tomovkách! Už to vidím, jak tam Chosen tahá všechny ty krabice k davu slintajících a atmosféry-dychtivých hráčů... :)

5.3.2012 16:28:17

Objednávka dorazila
Objednávka dorazila minulý týden. Opravdu slušný balík :) Tahat do schodů bych vám to teda nepřál :)

Těm, kteří chtěli platit převodem, jsem poslal číslo účtu SZ.
!!!! -- (Jako zprávu pro příjemce pište prosím svůj nick - díky!) !!!!

Kdo chce převzít v Tomovkách, tak po domluvě s Radkem / Jendou (pokud nebudou proti) bych se tam zastavil v úterý 13.3. okolo šesté. Upřesnil bych ještě.

Osobní individuální převzetí vyřešíme po SZ - kontaktujte mne.

Posílání poštou je podle webu pošty asi 73kč? Kdo chce tedy poštou, ať připočítá 70kč
assad+Marin 85kč jelikož je to větší ...

Potvrďte, kdo si převezme v Tomovkách.
Přes SZ potvrzujte provedené platby.

Budu aktualizovat hlavičku se stavem odesílání / plateb / předávek.

Díky!!!

11.3.2012 14:55:29

Vyzvedávání
Takže větší balík beru dnes do Tomovek. Budu tam cca 18 - 19.30 a pak 21.30 - ?

Jsem domluven, že mohu nechat v Tomovkách k vyzvednutí i v jiný den než dnes. Nechám tam seznam. Zaplatit možno na účet nebo na místě do kasičky.

Poštovní doručení:
Prosím o trpělivost, mám nabitý týden a musím prvně někde sehnat tolik krabic a obalů ... neslíbím, že to do konce týdne odešlu, budu se snažit.

13.3.2012 11:34:09

Odeslání - Pošta
Ač jsem si stačil o víkendu rozřezat ruku o rákosí na první "jarní" procházce, tak mne ani 5 stehů nezastavilo v odeslání. Jen zpomalilo a za to se omlouvám.

Dnes odešla většina krabic (Krom D.N.A - vybraná krabice byla malá a nevešel se tam bublinkový papír :( - Odešlu zítra max. pozítří).

Hry jsou pečlivě zabaleny, pojištěny na 500. Pokud by se, doufejme že ne, projevila kvalita ČP je možno jim do 2 dnů reklamovat.

Dejte mi prosím vědět, až balík dorazí, ať mohu odškrtnout.

ozzy, polda, chilly - až vyzvednete v Tomovkách, pošlete mi SZ - díky!

Stepan - dej mi vědět, kdy si vyzvedneš.

20.3.2012 11:37:32

Odeslání
Dnes odeslán poslední balík pro D.N.A. :)

21.3.2012 16:27:35

Jaka skoda...
ze jsem sem nezabloudil o mesic driv :(

14.4.2012 22:22:52

Velice pěkné
Nezabloudil jsem dřív a ač na fotografie pravidelně neklikám, tentokrát jsem rozklikl, přečet vše co tu je a hned v CADu dle rozměrů které jsem našel na BGG narýsoval stromečky, přes kopírak obtáhl na 5mm balzu, která mi zbyla z modelářských let a stromečky jsou nasvětě. Zbývá nabarvit, vyrobit herní plán a doufám že do 14dní budu mít první strašidelnou seanci :-).

16.7.2012 17:41:21

cholerus
taky jsem prošvihl místní objednávku a tak jsem stromečky vyráběl z kartonu minulý týden :-) Plán jsem spíchnul jen tak na rychlo (musím ho ještě předělat) a už jsme z děckama dali první testovací partii. Když je úplná tma má to prima atmosféru, na soustředění které nás čeká to dáme malým dětem jako noční hru místo bojovky.

16.7.2012 18:53:23

rbx

Micc
Chapu samovyrobu, ale jde to taky normálně koupit.:-)

16.7.2012 19:39:18

Další objednávky
Já už se na další objednávku nechystám, ale když zabrousíte do Tomovek, tak pořídíte za stejnou cenu za jakou jsem to objednával já. Takže netřeba smutnit nad promarněnou příležitostí ... :)

16.7.2012 20:24:47

rbx, The Chosen
A hele, no jo, nějak mi to uniklo :-) Jestli se hra chytne a bude to vypadat víc než na jednorázovou akci, určitě svoji demoverzi upgraduju na full :))

16.7.2012 20:39:51

Vybíráme z Bazaru

Warhammer Underworlds - Beastgrave Primal Lair
Warhammer Underworlds - Beastgrave Primal Lair
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas