Vzhůru do podzemí

xxxxxxxooo hodnoceno 117x (Seznam vlastníků)

Vzhůru do podzemí - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
IELLO
Autoři: Masato Uesugi
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Zlodějka


Ahoj, o víkendu jsem si zahrál tuto hru a přišlo mi, že Zlodějka (nebo jak se jmenuje) je na tom nejlépe. Teda musí se dostat do podzemí. Možná jsem to hrál špatně, ale v pravidlech je, že když jsem v podzemí, tak předmět mohu používat pořád (pokud není řečeno jinak). No a s tím prstenem, dýkou, pláštěm ji ubližuje pouze síla 4 a to odpruží
15.5.2018 17:30:04

Vybavení
Většina hrdinů má základní vybavení takové že v plné palbě skrz podzemí projde hravě. Ale jde o blafovací hru kde protivníci mohou schválně ničit vybavení i na neutralizaci jednoduché příšery, neboli i síla zlodějky je závislá na partii a kolektivu jestli ji dané vybavení nechají případně jakou nestvůru tímto vybavení zneškodni...

Jinak jste hrály dobře, vybavení s kterým jdeš do podzemí opravdu můžeš používat opakovaně (pokud přímo na vybavení není napsáno jinak)
______________________
hráč a drobný sběratel

16.5.2018 07:08:40 | Upraveno autorem (porovnej)

...
No tak ono je vcelku jedno která postava je subjektivně nejsilnější, když za ní vždy hrají všichni hráči zároveň... ty postavy jsou tam jen pro variabilitu hry a tou může být i její obtížnost. A jak píše 1a2a3a4, důležité je, jestli hráči odstraňují vybavení spolu se zahozenou příšerou. Pokud ne, tak ta hra je pak snadná za každého hrdinu.
---------------------------------
Deskoherní výzva Zatrolených her
Občasný recenzent na Hrajeme.cz

16.5.2018 09:17:28 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Rozumím. Hrál jsem to primárně na výhru a to asi není účel této hry :-)

16.5.2018 17:31:52 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Robin Hood a jeho dobrodružství
Robin Hood a jeho dobrodružství
Akt. cena: 690 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas