Vs. System TCG

xxxxxxxooo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Vs. System TCG - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 15 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: karetní hra, sběratelská
Čeština: není
Vydavatelé: Upper Deck Entertainment
Autoři: Danny Mandel
Edward Fear
Matt Hyra
Mike Hummel
Rok vydání: 2004
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hrajte někdo?

Hrajete někdo, já teďka tu mám display a je to celkem psina .-)
10.11.2010 23:28:16

Jedi
Obavam se, ze jdes s krizkem po funusu :-) Je to par let zpatky, co se to hodne v CR rozmohlo, ale hra podle me zahy skoncila. Nevim proc, trochu sem po tom pidil a prestali to vydavat. Rozhodne ta hra vypadala zajimave a hodne lidi rikalo, ze je to lepsi nez MTG a spoustu hracu na to taky z MTG preslo. Skoda, ze se to neudrzelo.

11.11.2010 11:21:13

VS system
O téhle hře jsem popravdě nikdy neslyšel a to jsme vystřídali všechny možné karetky - MtG, Wasteland, LOTRa... ano, hráli jsme i Pokémony a Harryho Pottera :-D A má oblíbená sci-fi tématika? Že mi to tenkrát uteklo.

11.11.2010 11:57:24 | Upraveno autorem (porovnej)

to Thales
On to byl jen kratkodoby boom. Jak jsem jiz napsal, lidi hodne prechazeli na VS z MTG, ale jaky byl velky tresk, tak takovy pak nasledoval konec a z nabitych turnaju seslo. Mozna taky proto, ze to prestali vydavat, vazne netusim. Bylo to pry hodne o pocitani, co proti komu, ale v akci jsem to nikdy nevidel. :-)

11.11.2010 12:44:47

délka
Ja to mam doma a je to pekny, a me nevadi, ze se to uz nevychazi. Odmitam kupovat booster 15 karet za 100,-
Ted kupuju display od 300-1000 Kč dle sady. Což mi příjde fer cena a proto se ptám.

Mám tu Spiderman Vs Ock Booster box a je to pěkný.. přesně o tom, co vyložíš, kdo proti komu a je to dost brutální. Dostanou dvě postavičky ťafku a jedna musí určitě umřít.
Nebo Hobgoblin používá uskakování jako Spiderman apod..:-)

Jako nevím, kdy to sem dovezli ale hra se prodávala 4 roky a vyšlo 18 sad..-)
Což není málo ani na léta ani na sady.

11.11.2010 14:41:38

Thales
a říká ti něco Star Wars od Decipheru, Star Trek, Dune, UFS, NETRUNNER a další..:-)
Perfektní věci.

11.11.2010 14:42:47

Jedi
Ja netrvdim, ze to je spatna vec, spis ze to hodne hraji lidi, kdyz ta hra je aktualni. Jakmile skonci, tak se toho snazi kazdy zbavit, protoze to doma lezi ladem. Zkus treba nejake herny, mozna tam nekoho najdes. SW se tu a tam hraje v Outpostu, ale musis za konkretnima lidma a Star Trek se hraje porad a rovnez v Outpostu v Praze a komunita tu je dost velka, urcite se ti postesti.

11.11.2010 15:10:52

Vojta
Super super super

11.11.2010 20:32:55

Jedi
O SW i ST vim, ale nikdy jsem je nehrál. Spiderman? Hobgoblin? VS je o superhrdinech? Já myslel, že to ej nějaké sci-fi alá SW či ST.

12.11.2010 07:49:35

108

pravidla
Ahoj nevíte někdo kde stáhnout pravidla v čj? Díky

10.5.2011 17:27:17

Vybíráme z Bazaru

Batavia
Batavia
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 6 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas