Voyages of Marco Polo, The: Agents of Venice

xxxxxxxxoo hodnoceno 4x (Seznam vlastníků)

Voyages of Marco Polo, The: Agents of Venice - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Marco Polo
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Hans im Glück
Autoři: Daniele Tascini
Simone Luciani
Rok vydání: 2017
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Bude česky?

určitě to chci, tak ať vím, jestli čekat nebo ne:)
7.1.2018 08:41:39

OT
Určitě to nechci. Pokud jsi nezkusil, doporučuji nejprve vyzkusit. Nákup naslepo určitě nedoporučuji...

7.1.2018 09:28:20

máš pravdu asi..
teď jsem si dal čas kouknout na nějaké recenze a videa a asi je to zbytečné no.. až na ty charaktery to vypadá, že to tu hru spíše zbytečně nafukuje/prodlužuje/imbalancuje
..akorat teda nechapu to hodnoceni na bgg - 8.1 je dost teda:)

7.1.2018 09:41:03 | Upraveno autorem (porovnej)

Česky vs. Anglicky
Já už teď vím, že si to pořídím, ale mám problém s verzí hry. Kdysi dávno jsem se po dlouhé době nechal zlákat nízkou cenou české verze a koupil jsem si základ v češtině. A jako vždy vyjde rozšíření a v angličtině u kterého je opět značně nejistá česká lokalizace. A to je právě ten dotaz, je Česká a Anglická verze kompatibilní. Základ je až na nápovědní karty a pravidla jazykově nezávislý takže to je víceméně opravdu jedno, navíc do základu už míchám německé minirozšíření a taky je to v pohodě, ale tady si zase nejsem jist. Takže pokud to někdo vlastní, dají se ty verze míchat? Nebo má někdo informace o tom, zda to Albi vydá v češtině? Bytostně nesnáším míchání jazykových verzí, ale pokud jsou komponenty zcela bez textu a jazykově nezávislé asi to překousnu.

8.1.2018 09:40:21 | Upraveno autorem (porovnej)

ano
komponenty jsou zaměnitelné

edit: (postavy tedy mají mírně jiný odstín rubu, ale to je tak jediné...)

8.1.2018 10:45:37 | Upraveno autorem (porovnej)

nechapu
nechapu, proc resite ceskou verzi, kdyz je rozsireni KOMPLETNE jazykove nezavisle. tzn ceska verze by byla UPLNE stejna jako anglicka, nemecka apod.

OK, navod je v jinem jazyce. ale tak to snad neni takovy problem, vytisknout si to v cestine (pokud nekdo potrebuje).

Ja si koupil nejlevnejsi (nemeckou) verzi, mam to vse v krabici a fakt neresim jestli to vyslo cesky nebo ne

8.1.2018 10:51:13 | Upraveno autorem (porovnej)

danissimus
Možná jsme se nepochopili. Dotaz zněl přesně na to jak moc je to jazykově nezávislé. Já to rozšíření nemám, viděl jsem jenom nějaké fotky u kterých to tak vypadá. Toť vše.

Ale když už jsme u toho. Kde jsi tu německou verzi koupil, tak aby poštovné nebylo nějak šílené?

8.1.2018 11:27:04 | Upraveno autorem (porovnej)

BMAJTZ

Aha, OK.

kupoval jsem za 740 kc nemeckou verzi na Svet deskovych her. Postovne bylo standard.

8.1.2018 12:24:36

češtinu
jsem řešil spíš kvůli ceně, momentálně to bylo na českém internetu za cenu okolo 1000 Kč, to mi přijde krapet dost, vzhledem k tomu, že základ jsem kupoval za 700 něco..
Ale už je mi to jedno, po tom, co jsem se detailně kouknul jak se to hraje, tak už to cena/výkon Albi nezachrání, ani kdyby to stálo 500 ;)
A jinak se vždy ptám, jestli to bude vydávat někdo u nás, radši podporuju tuzemská vydavatelství.. argument, že to je jazykově nezávislé, by byl aplikovatelný už na základ, takže to nemuselo Albi vydávat ani ten :D

9.1.2018 11:26:30 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

EXIT: Opuštěná chata (CZ)
EXIT: Opuštěná chata (CZ)
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 10 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas