Voidfall - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, ekonomická
Čeština: vydání ohlášeno
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Dávid Turczi
Nigel Buckle
Rok vydání: 2022
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Doručení z KS

Ahoj, napsali Vám už, že budou doručovat? Někdy teď by mělo začít chodit.

20.8.2023 19:57:53

Za mě je zrovna tohle hra, která ten deluxe potřebuje. Jak psal Silas, ty vícevrstvé desky jsou tady, alespoň pro mě, zásadní. Protože toho je všude hodně a mít to všechno krásně na svém pevném místě je úžasné. Představa, že mám guildy, instalace volně na hexu, k tomu 2 flotily a přiletí tam další 2 flotily Voidbornů, tak by se to mohlo hodně posouvat mezi hexy a způsobit chaos, ale třeba ne.

 Lodě asi nejsou úplně nutností, protože se furt skládají a rozkládají, ten vícevrstvý karton jako lodě je asi ok, případně se to dá dotisknout. 

Já jsem asi jen dost zhýčkaný tou deluxe verzí a nemám srovnání, ale už když jsem tu hru sháněl, tak jsem se koukal jen po Galactic boxu a určitě bych to jinak nebral.

10.11.2023 11:40:41

Problém je, že galaxy box se teď na Ebay prodává nejlevněji za 300 EUR, což je trošku silný kafe. Albi snad někde říkali, že po CZ vydání bude k nákupu i deluxe upgrade, netušíte, jestli se to potvrdilo? Radši dám peníze vydavateli, než hamounům na bazaru. 

10.11.2023 17:12:54

Můžeš teď sledovat Perseverance 3a4, třeba budou během PM něco nabízet. Bohužel jsem takhle nikdy nic k pledge nepřidával (myšleno další hru, ale spousta lidi takhle MCG hry pořizuje no) a nevím, kdy by ti ta druhá hra dorazila. Protože čekat na 2025 se ti nechce, což chápu :-D.

Mno na k deluxe upgradu, na ofiko eshopu zminuji baliček modelu a těch hexů. Takže to by snad mělo být dostupné a šlo by dokoupit třeba k té Albi verzi, je to jazykově nezávislé.

10.11.2023 17:22:14 | Upraveno autorem (porovnej)

Co mám info od Albi, tak Deluxe komponenty dělat nebudou, ale je to 2 měsíce stará informace, tak se mohlo něco změnit 

11.11.2023 09:22:24

Vybíráme z Bazaru

Epic Card Game - Duels
Akt. cena: 250 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas