VivaJava: The Coffee Game

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

VivaJava: The Coffee Game - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 8
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: ekonomická
Čeština: undefined
Vydavatelé: Dice Hate Me Games
Autoři: T. C. Petty III
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Kickstarter pledge?

Uvažujete o tomhle někdo? Po dlouhé době "euro", které mne opravdu láká. Jenže to vychází na 65 USD + proclení, pokud bychom to objednávali ve dvou. Za sebe nevím. Všimli jste si toho někdo?
4.2.2012 20:26:47

Jezura
Jo, všimli (viz diskuzní vlákno o Kickstarter projektech). Mám silné cukání do toho jít, kromě samotné hry, která vypadá zajímavě, hlavně proto, že miluju kafe a dřevěné kávové zrníčka mě lákají ;-) Taky mě odrazuje ta cena - s DPH to leze na nějakých 1600-1700 Kč, což už je celkem dost. Zítra by mělo být víc informací - We'll have an update tomorrow with some details about a live gamecast of VivaJava with the designer - myslím, že to by mohlo dost rozhodnout.
EDIT: Tak live gamecast bude dnes (neděle) v 22:00 středoevropského času na http://cartrunk.net/special-live-event/

4.2.2012 23:28:19 | Upraveno autorem (porovnej)

...
sel bych do toho :-) Kafe miluju...

5.2.2012 11:42:22

jako polda
uz jen kvuli tematu :-) to by se mnou mohla hrat i manzelka

5.2.2012 11:46:07

Live gamecast
Tak nevím, moc mi to v rozhodování nepomohlo. Hra bude podle všeho spíš jednodušší, vhodná i pro nehráče a spíš tak od pěti lidí nahoru, pro neangličtináře bude potřeba počeštit pár karet. Utekl mi začátek, takže jsem moc nepochytil jak se domlouvá kdo dá kolik zrníček do blendu, zajímavá byla ta degradace a spolupodílnictví na blendech, ale na druhou stranu to vypadalo, že karty jsou až moc silné (viz 10 bodů vítěze za kartu, kdy se všichni plácali max na 15). Být to za polovinu, tak asi neváhám, ale tady mi přišlo, že za tu cenu toho zase tolik nedostanu (i když sakra ty zrníčka ;-) Mrknu ještě jednou na gamecast a na pravidla, až to vystaví, ale zatím to vidím maximálně na nějaké spolupodílnictví, pokud by se našel někdo z Brna, za plnou cenu do toho asi nepůjdu.

6.2.2012 01:24:23

gamecast
http://cartrunk.net/vivajava-live-the-session-report/

9.2.2012 01:10:34

Pěkné ale drahé
amis, vidím to podobně. Hra se mi fakt líbí. Speciálně ten mechanismus různých týmů pro každé kolo je opravdu unikátní. Ale dát za tohle kolem 1500 Kč ? Jestli to bude za rok v obchodech, nechce se mi věřit, že to bude stát víc než tisícovku.

9.2.2012 10:48:47

Vybíráme z Bazaru

Eclipse: Second Dawn for the Galaxy - Rift canon
Eclipse: Second Dawn for the Galaxy - Rift canon
Akt. cena: 251 Kč
Končí za: 13 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas