Vikings: Warriors of the North

oooooooooo hodnoceno 0x (Seznam vlastníků)

Vikings: Warriors of the North - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: REBEL.pl
Autoři: Tomasz Kaźmierski
Tomasz Kaznocha
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Na Essenu 2013 představená hra. Jaké jsou zkušenosti s touto škodící hrou? Znovu hratelnost?
1.11.2013 14:46:14 | Upraveno autorem (porovnej)

dojmy
Ahoj, hru jsem v Essenu zkoušel a přivezl si ji. Ve 2 hráčích to podle mě nebude nic moc, na to je moře moc velké.
Ve hře je úkolem donést z nepřátelských vesnic po jedné dívce a dovést ji do svého přístavu. Délka hry se dá regulovat - stačí se domluvit na kolik unesených holek se bude hrát. My hráli v Essenu na 2, což umožní lze udělat za jednu plavbu (na lodi máš 3 místa). Můžeš zvolit taktiku, že se vykašleš na ostatní, necháš je plenit svou vesnici a rychle vyrazíš do jejich. Já třeba chvíli blokoval svou (použiješ mořskou příšeru nebo napadáš lodě soupeřů ...) a pomalu se blížil k jiné vesnici :) .... . Ukradl 2 dívky ze dvou vesnic a pelášil domu. Mezi řečí jsem díky kartě zablokoval cestu jinému hráči (který by mohl taky vyhrát) mořskou příšerou.
Plnou hru jsem ještě nezkoušel, teď jsem zavalený prací.

1.11.2013 15:01:31

ve 2?
Hra je designovaná pro 3 - 4, ne? Dále se v pravidlech nehovoří, jak je to při hře 3 hráčů - jestli máš ukrást pouze soupeřům (tedy 2) nebo i tu neutrální dcérenku. Krom toho mi přijde, že vzhledem k tomu, že plán je naprosto symetrický má hráč "mezi" nevýhodu - není to tak?

14.11.2013 15:49:23

dojmy po vice zahranich
Ahoj hrajete nekdo hru casteji?
Mate zkusenost se znovuhratelnosti?
Jak moc je hra takticka? Nevytvori se po case jedna taktika na kterou potom kazdej jede?

14.10.2014 10:38:29

Vybíráme z Bazaru

Souboj generací
Souboj generací
Akt. cena: 500 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas