Vikingové - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Michael Kiesling
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Rozšíření

Pokud nehrajete jen základní hru, jakou kombinaci rozšíření (ne)doporučujete?
Doma si zatím vystačíme jen se základem, ale musím říci že ve dvou není hra zdaleka tak napjatá, a možná bude za chvili čas si ji trochu zpestřit.
17.8.2010 11:18:57

Rozšíření
Hrajem s dražbou začínajícího hráče, s vylosováním 13 vikingů, kdy začínající hráč jednoho vrátí do pytlíku, pak od začínajícího hráče ve směru hod. ručiček každý umisťuje vikingy na ostovy kolem kola a pak hrajem i s těmi bonusovými kartičkami, které se berou, když si hráč bere nejdražší nabídku. Myslím, že je to vše co rozšíření nabízí. Vikingy hrajem prakticky pořád nejčastěji ve dvou a ve třech a rozšíření je super, bez rozšíření už vůbec nahrajem.

17.8.2010 11:45:33

rozšíření
ten 13 panáček který se po dražbě odkládá do KRABICE (vyřazen ze hry), ne zpět do pytlíku, jak je myslím psáno v českých pravidlech.

17.8.2010 12:34:35

rozšíření a 13. panáček
Omyl, je v pravidlech přímo napsáno, že se 13. panáček dává do pytlíku zpátky - toť omyl Lumiriuse.
A omyl skyfira - 13. vikinga nedává zpátky do pytlíku začínající hráč na začátku, ale až ten, kdo vyhraje dražbu v daném kole. Pak teprve odloží 13. panáčka zpátky do pytlíku.

29.12.2012 08:45:33

ne ne
Nenapsal jsem omyl. Ten kdo vyhraje dražbu je začínající hráč. Takže jsem napsal, že 13. panáčka vrátí začínající hráč a tím jsem samozřejmě myslel začínajícího hráče v daném kole a ten je samozřejmě určen tou dražbou.

29.12.2012 09:00:55

Vybíráme z Bazaru

Great Western Trail CZ + rozšíření + insert +obaly
Great Western Trail CZ + rozšíření + insert +obaly
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 12 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas