Vampire: Prince of the City

xxxxxxxooo hodnoceno 18x (Seznam vlastníků)

Vampire: Prince of the City - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, intriky, diplomacie
Čeština: není
Vydavatelé: White Wolf
Autoři: Mike Nudd
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

První dojmy

Tak se tenhle kousek konečně dočkal a po víc než roce se dostal na stůl. A hned v plném počtu hráčů. Musím říct, že tahle hra je neskutečně prasící a diplomatická. Po první hře nemám pocit, že by některý z klanů byl nějak přesílený. Zatím největší slabinu vidím v délce, hráli jsme 4 hoďky a už to začalo být lehce repetitivní... Těším se na další hru.
17.10.2011 09:02:02

Eyron
Je, jsem rád, že jsi si to zahrál. Mě se to líbí taky. A jak.. :) Byla to moje snad první prasící hra, kterou jsem hrál a fascinovalo mě, jak tam můžeš porušovat dohody nebo někoho vidírat. :D

Jinak s délkou hry jsem problém neměl, prostě to bavilo..:) Nejlepší byla ale kamarádka, která celou dobu prohrávala a tak jsme ji nechali být. NAkonec při počítání bodů se nás zeptala zda se body prestiže počítají taky. Když zjistila, že ano.. předběhla nás.. :D :D :D Nojo, první hra..:)

19.10.2011 09:12:28

Prasení
Musím souhlasit s Eyronovým prvním dojmem. Bohužel na můj vkus, ale hlavně na možnosti mojí herní skupiny je toho prasení až moc a pravidlo, že kdo je v posledním kole mrtvý (v torporu) nemůže vyhrát je taky dost silné se mi zdá.

Za mě hra na nějakém srazu s hráči s nervy z ocele dobrá. Takže pokud budete chtít zahrát třeba na příštím Zatroconu nebo Warconu, tak se mnou klidně počítejte. :o)

Ale pokud je u stolu někdo citlivější je to peklo, u kratší hry by to člověk nějak přetrpěl, ale je to prostě specifická hra.

19.10.2011 20:02:13

...
myslíš, že na Zatrocon bysme to rozhodně vzít měli :) taky si to rád znovu zahraju...

25.10.2011 00:10:15

Permonik
tk pak hraji taky.. teda pokud bude místo. :)

25.10.2011 11:18:08

Vybíráme z Bazaru

Battle of Five Armies - nova, pouze rozbalená
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 1 den

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas