Vampire: Prince of the City

xxxxxxxooo hodnoceno 18x (Seznam vlastníků)

Vampire: Prince of the City - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: Horror
Herní kategorie: desková hra, intriky, diplomacie
Čeština: není
Vydavatelé: White Wolf
Autoři: Mike Nudd
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hra v Praze?

Má někdo z Prahy tuhle hru? Pořád o ní uvažuji, ale rád bych si ji nejprve zahrál, tak pokud by měl někdo v grupě volné místo, budu rád.
4.5.2009 21:14:31

To Sydo
Ahoj, nechceš přijed do Liberce?Tady máme hned dvě..:D A už o ni neuvažuj...je skvělá.:D
Ne, jde o společenskou hru která všechny kamarády,přátelé,milence,manželé totálně rozeštve.:D Můj kamarád říká..Jsem velmi společenský a přátelský,prostě taková svině!:) ( Omlouvám se za hrubé slovo..:))

5.5.2009 00:13:16

slyšel jsem
že hra je děsně nevyrovnaná, že se tam musí použít trochu "homerulu". Tuším že Nosferatu jsou tam děsně silní oproti zbylým klanům.

5.5.2009 06:19:28

SSZGSA
no, rozeštvávací hra, to by nás bavilo fest. Jen mě odradilo pár komentářů na BGG, že kdo na začátku posledního kola vede, tak celkem často prohraje. Ale asi si to stejně koupím :)

5.5.2009 07:42:32

To Sydo
Tak já tam pár pravidel které opravdu fungují. Třeba pokud v prvním kole zaútočíš tak se na tebe všichni sesypou..:D
A pravdou je, že pokud vedeš v předposledním kole tak je to špatné.Na druhou stranu proč by tě někdo nechal jen tak vyhrát??:) Hráli jsme ji asi 6x a vždy skvělé zážitky. Já Doporučuji...:D

5.5.2009 11:09:31

SSZGSA
no tak dobře no :) stejně jsem jí chtěl, tak ještě pár týdnů počkám, ať to nevypadá, že moc rozhazuju :D

5.5.2009 11:44:46

SSZGSA
Ok, mas zjevne podobnej vkus jako ja, takze si to dovezu;)

5.5.2009 13:57:00

To aneken
Tak to můžu být jen rád ne?:) Alespon budu vědět kam se obrátit..:)

5.5.2009 16:28:42

Vybíráme z Bazaru

Úlomky nekonečna včetně rozšíření
Úlomky nekonečna včetně rozšíření
Akt. cena: 410 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas