Valor and Victory

xxxxxxxxoo hodnoceno 5x (Seznam vlastníků)

Valor and Victory  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 2
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: válečná
Čeština: není
Vydavatelé: (Web published)
Autoři: Barry W. Doyle
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Joe
Joe - avatar

Online verzia prekladu pravidiel

Zdrástvujte tovaršči,

popri iných veciach som sa pomaličky pustil do prekonvertovania najnovšieho prekladu pravidiel Valor&Victory na online verziu. Je to hlavne z dôvodu, že nedávno som upravil pravidlá na aktuálnu verziu (z 2015), ale nemám čas na znovuzalomenie do PDFka.

Preto experimentujem s online verziou (používam Google Sites), kam som už ponahadzoval samotný text pravidiel, rozdelený do kapitol, a postupne budem pridávať aj všetky obrázky/ilustrácie a dodatočný text k nim. Google Sites sa dajú celkom dobre editovať, dajú sa tam dať vnorené textové okná, hyperlinky a iné vecičky, takže budú aj celkom interaktívne. Samotné odkazy v rámci pravidiel (ála viď. 14.61 Aplikovanie bodov strát) už sú nahodené, našťastie je v pravidlách interných odkazov poskromne.

Link: https://sites.google.com/site/pravidlavalorvictory/

Trošku škoda, že okno obsahu v kažej kapitole má okrem samotných názvov podkapitol (ktoré sú číslované) aj samostatné číslovanie, takže je mierne neprehľadný, ale dá sa s tým žiť.

Nakoniec asi spravím aj wordovský XDOC+PDF (a linknem ich z tejto online verzie, aby ste si ho mohli tiež vytlačiť), keďže znovu platí, že na zalamovanie plného PDFka asi nebude dosť času, takže obrázky nahádžem do Wordu k textu.
25.9.2017 09:52:44

Joe

Pravidlá
Pravidlá sú nahodené, spolu so všetkými obrázkami a na konci aj s prehľadovými tabuľkami a súhrnmi.

Neskôr dokončím aj Word dokument...

28.9.2017 16:21:25

Vybíráme z Bazaru

Střelené kachny Albi
Střelené kachny Albi
Akt. cena: 100 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas