V-Commandos - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 180 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, kooperativní
Čeština: undefined
Vydavatelé: Triton Noir
Autoři: Thibaud de la Touanne
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ vydání

Jelikož blackfire vydá assassin creed od stejného vydavatele, nabízí se otázka na blackfire. Hodláte tuto hru vydat (pripadne to je otázka i pro jiné vydavatelství)?

dekují moc za odpoved :-)

 

 

 

Jeff

1.1.2023 20:39:09

AC používá stejné mechanisky jako V-Commandos. Vlastně je to upgradnutá verze.

2.1.2023 09:37:38

Aha zajímavé. No stejne tak si počkám na odpoved. Zombicide taky vychází v x různých variacich. Myslim ze dost lidi zná staré dobre commandos na PC a tohle je v podstatě podobna hra na desce.

Jeff

2.1.2023 12:38:43

Obchodně to nedává smysl. Boomeři s PC Commandos to nezachrání. AC jako značka táhne více, navíc plastové figurky a celý koncept založený víc mainstreamově.

Zombicide je pořád stejná značka. “Občas ti to něčím říznou, ale pořád je to kokain.”

3.1.2023 06:22:33 | Upraveno autorem (porovnej)

Taky mi to tak přijde. Když už se pustili do AC (který taky není zrovna levný), tak mít de facto dvě stejné hry mi moc nesedí, tohle není Heat vs. Rallyman.

Ale možný je samozřejmě všechno :D

3.1.2023 10:53:04 | Upraveno autorem (porovnej)

jako chapu, ale vždycky si říkám, přece sw nenajde nikdo kdo by chtěl zase další zombicide a hle sberaci nebo ti, kterým víc sedí téma po tom jdou. Jsko válečná rpg hra na trhu tuším není, takže to by mohlo táhnout, narozdíl od rpg fantasy her, kterých je spousta. 
 

mate ale určitě pravdu, jen bych netvrdil, ze minimálně základní hra na sebe nevydělá 

Jeff

3.1.2023 13:44:25

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Zrod impéria - Atlantida
Settlers: Zrod impéria - Atlantida
Akt. cena: 1750 Kč
Končí za: 17 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Offcanvas