Ubongo - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Abstraktní
Herní kategorie: logická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Albi
Kosmos
Marektoy
Z-Man Games
Autoři: Grzegorz Rejchtman
Rok vydání: 2003
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Nová verze?

Po delší době se ke mne dostalo Ubongo. Základ hry je stále stejný, ale překvapila mne malá deska na drahokamy, s pouze dvěma řádky... Když jsem hrál Ubongo před lety, byla tam dvakrát tak dlouhá deska s šesti řádky... Uvažuji o koupi této hry, ale mnohem raději bych tu "starou" verzi s figurkami a velkou deskou. Jsou ty dvě různé verze od sebe nějak odlišeny? Díky.
2.4.2016 13:37:38

mají rozdílné krabice
Na rychlo dám jen to, že na druhé je slon, u první maska. Mělo by to být i poznat zezadu, fotka komponentů s dlouhou a nebo bez dlouhé desky na drahokamy.

3.4.2016 13:15:50

taky jsme naletěli :D
Včera jsme po hraní na Brnohraní Ubongo koupili po cestě domů v Globusu a nevěděli jsme, že jsou dvě verze... Jaký to byl šok, když jsme pak doma hledali druhou polovinu herní desky a pak si všimli, že je úplně jiná... mno nic, bude potřeba dovyrobit :D

21.11.2016 09:57:49

proč?
Tak i já se po zahájení herní sezóny v Malenovicích rozhodl Ubongo koupit a pěkně jsem se s tou jinou verzí napálil.

Proč to udělali, ví to někdo? PROČ?

25.12.2017 21:04:20

..
Proc to udelali nevim. Hral jsem obe verze. V prvni verzi se musi lehce taktizovat abys mel na konci diamantovou prevahu. V druhe verzi je to o nahode a stesti. Kazdopadne i zde zustava prubeh kola skoro stejny.
Kazdopadne po prvnotni skepsi musim rict, ze i druha edice ma neco do sebe. Sice nahoda nahradila taktiku ale nekam do hospudky, na party a do skupiny kterou bavi skladat a uz nepotrebuji vymyslet kde jakej diamant maji vzit je to idealni.

25.12.2017 22:19:36

Vybíráme z Bazaru

Valka o prsten: Pani stredozeme CZ + promo
Valka o prsten: Pani stredozeme CZ + promo
Akt. cena: 3000 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas