Tzolk'in Mayský kalendář: Kmeny a proroctví - Mini rozšíření 1

xxxxxxxooo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Tzolk'in Mayský kalendář: Kmeny a proroctví - Mini rozšíření 1 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Tzolk'in: Mayský kalendář
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: undefined
Vydavatelé: Czech Games Edition
IELLO
REBEL.pl
Autoři: Daniele Tascini
Simone Luciani
Rok vydání: 2013
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

DC

Pravidla

Nemáte někdo prosím k dispozici "pravidla" pro toto rozšíření?? Prostě co se píše na kmenech a co se hodnotí v proroctví??
12.12.2016 12:35:45

..
Můžeš si půjčovat zdroje ze společné zásoby. Kdykoliv můžeš splatit část nebo veškerý svůj závazek vrácením vypůjčených surovin. Při každém dni obživy poté, co nakrmíš dělníky a získáš odměny, musíš zaplatit uvedené množství kukuřice za každou zbývající kostičku závazku. Za každou kostičku, za kterou nezaplatíš, přijdeš o body. Body za zbývající kostičky závazku ztratíš i po závěrečném dni obživy. (Přehled o svých závazcích udržuj umístěním dalších kostiček na tuto kartu.)

A u toho proroctví bych řekl, že je to zdražení monumentů o 1 lebku a body za počet monumentů...

12.12.2016 13:01:37 | Upraveno autorem (porovnej)

je to tak
ale je to zvláštní, mám pocit, že obě kartičky jsou standardně součástí Kmenů a proroctví

12.12.2016 13:21:43

kew
standardně asi ne, jelikož v pravidlech se o nich nehovoří, ale je možné, že toto promo kluci automaticky přikládali...

12.12.2016 13:54:59

Pelly
doma kouknu, jestli si vzpomenu, ale myslím, že jsem hrál s kámošem a zrovna tenhle kmen měl. Jen je možné, že to tehdy nebyla moje kopie hry, ale to není zas tak pravděpodobné :)

12.12.2016 15:12:20

Kew
V me krabici s kmeny tohle neni.

12.12.2016 15:43:06

Vybíráme z Bazaru

Tenpenny Parks v anglictine
Tenpenny Parks v anglictine
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas