Tzolk'in: Mayský kalendář

xxxxxxxxoo hodnoceno 243x (Seznam vlastníků)

Tzolk'in: Mayský kalendář - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Starověk
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Daniele Tascini
Simone Luciani
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Jaké to je?

Hrál jsem to na herním víkendu v Podmitrově a moc se mi to líbilo. Tenkrát ještě prototyp, který se dolaďoval. Na mě to působilo hodně dobře. Tak jenom, jestli se finální verze podařila dobře doladit.
1.11.2012 15:04:35

Pelly
jak tak koukam na velikost tvoji sbirky, tak myslim, ze ta pripadne sleva uz te stejne nevytrhne z toho, ze jsi ve hrach podobne jako ja utopil bazarovane auto :D

A zrovna u Tzolkina si myslim, ze prodavat ho za 850-950 (cena na vetsine eshopu pres heureku), je celkem charita vuci hracum, protoze komponent neni uplne nejmin a jsou poctive (priznam se, ze vedle mechanismu a designu me porad dokaze o cene hry presvedcit i hmotnost krabice). Myslim, ze kdyby byla v marketech za 999 jako Osadnici, Ubongo, Dominion a nevim co jeste, tak vedle nich porad za tu cenu vycniva :)

8.1.2013 14:56:29 | Upraveno autorem (porovnej)

...
Souhlasím s Kewem a ještě přitvrdím :). Podle mě je Tzolkin za 900 špičkovější hra než Údolí králů za 600. A to nejen cenou, ale i hráčskou kvalitou. Údolí je spíše rodinný workplacement, Tzolkin je více hráčský workplacement náročnější na plánování.

8.1.2013 15:02:50

to máte bezesporu pravdu
ale možná právě proto se mi už nechce investovat další a další... A když se tu a tam poštěstí nakupovat přímo od mindoku za VOC, je to přeci jen příjemnější. Takový Jambo za 130, nebo Havre za 250, to je pak jiná :)

8.1.2013 15:14:45

A už ho mám ...
Přímo od mindoku za 718... Lepší než drátem do oka :)

11.2.2013 09:38:01

první hra
Včera jsem to hrál poprvé. Hráli jsme ve 4, kdy jeden člověk to už hrál a zbytek jsme byli nováčci. Vysvětlení pravidel trvalo cca. 15 minut. Bylo toho hodně, ale vše je pěkně znázorněné a propojené, takže zapamatování pravidel nebylo těžké. Maximálně se někdo pár krát zeptal na nějaký symbol co znamená. I když je ve hře hodně možností co dělat, nezdálo se mi, že by to bylo nepřehledné a netrpěl jsem při první hře pocitem, že bych nevěděl co dělat a že bych byl zmatený z tolika možností. Hráli jsme to sice 150 minut, ale vůbec jsem se nenudil a ani nevím jak ten čas tak utekl, protože hra pěkně odsýpala. Design hry je perfektní a atmosféra se mi taky moc líbila. Takže po první hře musím říct, že jsem nadšený, další krásné euro a to já rád.

16.2.2013 08:45:57

Pelly
Prosim o nakopnuti natvrdleho...
Jak lze ziskat z MindOKu Maysky kalendar za 718,- kdyz na hrajeme.cz ho nabizi za 940,-?A jinak jsem ho nejlevneji videl za 789,-?
Pres DOKY?
Ci jinak?

Diky

17.2.2013 04:10:25

block
neboj, nejsi natvrdlý... Od mindoku nakupuji za VOC (tedy bez maloobchodní marže, která činí cca 30%) na IČO.

17.2.2013 09:46:20

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač starý svět
Zaklínač starý svět
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas