Tyrants of the Underdark

xxxxxxxxxo hodnoceno 44x (Seznam vlastníků)

Tyrants of the Underdark - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Gale Force Nine
Wizards of the Coast
Autoři: Andrew Veen
Peter Lee
Rodney Thompson
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dotazy k pravidlům

Ahojte, mám pár dotazů k pravidlům. Mohl by mi s nimi někdo pomoci prosím?

1 ) Musím efekty na kartách vždy vyhodnotit nebo je to volitelné? Například efekt ,,at the end of your turn promote another card played this round"?

2) Pokud mám pod částečnou kontrolou nějaké sídlo,které mi dává bonusovou pavučinu a v tomtéž kole získám úplnou kontrolu,tak dostanu vítězné body v tom samém kole nebo až v kole příštím?

Děkuji :).

12.2.2024 12:14:37

  1. Ano musis. Z pravidel: …splnte vsechny instrukce na karte v poradi, v jakem jsou uvedeny…
  2. Ano dostanes, protoze VB se pricitaji az na konci sveho tahu cili po uplnem ovladnuti sidla

12.2.2024 14:03:02

  1. Myslím, že tady to vyplývá vyloženě z textu na kartě → tzn. v tvém příkladě musíš. Některé karty mají formulaci “you may…”. Dobrovolné by měly být pouze akce, které musíš zaplatit.
  2. Ano, body získáš na konci toho kola, kdy získáš úplnou kontrolu. V pravidlech je přímo zmíněno “You get the indicated effect starting immediately on the turn you take the marker”

Btw. otázky na pravidla patří do sekce "Otázky":
https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/tyrants-of-the-underdark-5518/otazky/

Tady toto vláknu zamknu a posléze smažu, tak jestli s mou odpovědí nebudeš spokojen, vytvoř nové pod Otázkami. Děkuji

---------------------------------------------------
správce katalogu her, vydavatelů a autorů

12.2.2024 14:09:18

Vybíráme z Bazaru

Divoká Serengeti, nová ve folii
Divoká Serengeti, nová ve folii
Akt. cena: 750 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas