Twilight Imperium 3rd Edition

xxxxxxxxxo hodnoceno 62x (Seznam vlastníků)

Twilight Imperium 3rd Edition - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 3 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná, diplomacie
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Christian T. Petersen
Rok vydání: 2005
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Herní akce

Zdravím všechny zástupce ras v našem vesmíru. Jak všichni víte, náš trůn je prázdný a my stále hledáme nástupce Imperátora. A proto nezbývá nic jiného, než aby jsme se všichni sešli a o Imperátorovi se rozhodlo.
Místnost pro naše vyjednávání je již připravená a dobře zabezpečená. Tato posvátná místnost se nachází v Liberci v krásném rod. domě. Nemusíte mít strach, že by jste seděli blízko sebe, stoli jsou velké.
Jelikož, ale nejsme schopni každému vyhovět v jeho stylu jídla, vemte si na dobu vyjednávání dostatek svých zásobou.Jak červy,jednotky krve, chaluhy, saláty nebo stehno gazely se vejdou do naši ledničky. :)
Sraz by se konal po novém roce a datum by bylo stanoveno tak, aby všem vyhovovalo. Doufám,že na vyjednávání přijedete... Nech žije budoucí Imperátor..
22.11.2009 12:19:06

re
Láká mě to, ale Liberec je opravdu z ruky. Plánuju něco podobného spáchat okolo Vánoc v Brně...

22.11.2009 12:34:03

To Eyron
Nojo... Brno je zase z ruky u mě! :D Praha? Ale tam nevím kde..a přeci jen TI3 v 8 se může protáhnout až do hluboké noci... ( což víš... ) Tak nevím ale láká mě to si to pořádně zahrát...

22.11.2009 12:39:33

platí ještě?
liberec máme v dosahu(česká lípa), takže jestli stále sháníš někoho, kdo by si zahrál, tak se klidně ozvi. Jsme dva, twilight jsme sice nedávno pořídili, ale zatím vždy chyběl čas a dostatek odhodlaných hráčů.

6.1.2011 00:04:50

...
http://www.zatrolene-hry.cz/diskuse/hledam-e-spoluhrace-4/twilight-imperium-megakonverze-4219/

9.8.2011 21:36:23

Vybíráme z Bazaru

The Dwarves EN
The Dwarves EN
Akt. cena: 398 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas