Trickerion: Legends of Illusion

xxxxxxxxxo hodnoceno 16x (Seznam vlastníků)

Trickerion: Legends of Illusion  - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: APE Games
Corax Games
Maldito Games
Mindclash Games
Autoři: Richard Amann
Viktor Peter
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Plánuje se v češtině?

Ahoj,

nevíte někdo zda náhodou neplánuje některé vydavatelství českou lokalizaci? Hra mě zaujala a nevím zda si ji mám pořídit v originále nebo třeba posečkat. Již je staršího data a netuším jestli se lokalizují i takto staré hry v záplavě trhu novými kousky. 

5.4.2023 07:19:57

No což o to, všichni vydavatelé dělají i starší hry. Spíše jde o to, že ta hra je dost komplexní a není zcela jisté kolik by si našla svých zákazníků. Zvláště v dnešní záplavě her. On to bude letos vydávat v Polsku Portal Games, takže já díky tomu, že dávám polštinu daleko lépe než angličtinu, si asi koupím tu polskou lokalizaci. Navíc tam trochu doufám v to, že PL trh je větší a Portal i u jiných her vydal k velkým hrám skoro všechna rozšíření, takže to bude stejné i tady. Tu hru bych jednou chtěl mít komplet a pro mě je to cesta.

5.4.2023 07:50:17

Hra vypadá krásně a jsem tak trochu collector tak bych ji taky chtěl komplet:-) Mindclash avizuje naskladnění březen/duben tak snad to brzy bude a asi si ji objednám. Ne že bych polštinu nedával, ale čekat pak jestli vydají i rozšíření a kdy… to by bylo o moje nervy. 

5.4.2023 08:49:27

Též bych potřeboval tuto hru, ale v češtině, Yedle má i LP a od té doby stále věřím že ji někdo vydá. Nehledě na to že vycházejí i náročnější tituly. 

5.4.2023 12:50:20

Vybíráme z Bazaru

Pantheon
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas