Tomb - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

CZ překlad

Tak aktuálně mám hotová pravidla (z Cryptmastera - sice AEG uvádí, že jsou plně kompatibilní i s Tombem, prý upravená a doplněná, ale žádná sláva to není... no nevadí). Dále mám komplet v původní grafice karty kouzel z Tomba i Cryptmastera, modlitby, kletby a pasti. Přípravené šablonky na nestvůry, teď dělám šablonku na poklady a poměrně pilně na tom pracuji (myšleno na mě poměrně pilně :-).

Aktuálně je na světě první verze, pokud by někdo měl zájem se na to podívat, projít to, opravit chyby, atd, tak dejte vědět, zašlu podklady. Až to bude finální, tak to sem zavěsím...
21.7.2010 19:40:00

to Merlin
To jsou skvělé zprávy. Klidně bych se na to mrknul, ale hru nemám a nikdy jsem ji nehrál, tak Ti asi k ničemu nebudu. Leda bych Ti mohl udělat korektury češtiny a vychytat překlepy.

21.7.2010 20:15:11

to Kadaver
Jestli se ti do toho chce, tak budu samozřejmě vděčen i za to :-)

21.7.2010 20:31:23

to Merlin
Určitě, sem s tím.

21.7.2010 22:17:57

CZ pravidla
Konečně zveřejněn překlad pravidel. Jde o revidovaná pravidla původem pocházející z Cryptmastera, ale jsou kompatibilní i s původním Tombem. No, co si budeme povídat, stejně to občas trochu skřípe a člověk si musí domýšlet, jak je to myšleno. No prostě klasika AEG...

Velký dík patří Kadaverovi za precizní a podrobnou korekturu a náměty k úpravám. Objevil i chyby a nejednoznačnosti v původních pravidlech (styďte se pořádně, AEG, pořád vám na webu visí ten původní paskvil, ačkoli ve faq a fóru jsou uvedené opravy - to je takový problém to upravit a pověsit na web správnou verzi?!).

V (snad) brzké době budou následovat CZ karty v grafice.

28.4.2011 19:16:42

První várka karet
Tak na mediafire (http://www.mediafire.com/?q4b16dtz2dgwg) se objevily karty kouzel.

Jde o kouzla jak pro základní Tomb, tak i pro rozšíření Cryptmaster. Velký dík opět patří Kadaverovi za precizní korekturu a náměty na vylepšení.

27.9.2011 11:59:45

Vybíráme z Bazaru

Kdo to byl?
Kdo to byl?
Akt. cena: 150 Kč
Končí za: 19 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas