Tokaido - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: ADC Blackfire Entertainment
Asterion Press
Funforge
MindOK
Autoři: Antoine Bauza
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

pro 2

vypadá to jako krásný relax.
jde hrát i ve 2 hráčích?
16.1.2017 13:48:57

AmS

jde, ale...
Hrát ve dvouch jde, ale není to zrovna ono, lepší je hrát ve 3 nebo 4, ve dvouch si to moc neužijete.

16.1.2017 16:51:40

pro dva
Při hře dvou hráčů se do hry přidává ještě třetí, neutrální figurka, v jejímž ovládání se oba hráči střídají. Je to pak úplně o něčem jiném.
Tahle hra se prostě musí hrát alespoň ve třech.
Takže pokud hrajete jen ve dvou, tak bych ti ji moc nedoporučoval, protože si ji pořádně neužijete.

16.1.2017 19:43:23

online
si ji ozkousej tady: https://cs.boardgamearena.com/

17.1.2017 08:38:37

...
Vím že trochu oživuju mrtvolu, ale..:
Ve dvou je to jiné. Za mě bych neřekl nutně horší, ale prostě jiné. Je to více taktické a více zařezávací... prostě typické vlastnosti verzí pro dva, ale tady mi to přijde ještě umocněné, protože blokování je nutné k výhře a k zábavnému zážitku ze hry, jinak si každý sbírá prostě jen něco jiného a není to ono, ale pokud chytře budeš využívat pohybování neutrála, tak hra dostává zajímavý takticko strategický nádech, kdy musíš přemýšlet třeba i dva i více tahů dopředu a odhadovat co v následujících tazích asi bude chtít soupeř provést... no asi je tedy jasné proč taro verze moc fanoušků nemá, jelikož je to skoro už úplně něco jiného než hra ve třech a více, skoro bych to přirovnal i k nějaké logické abstrakce, také máš jasně dané a otevřené informace, jen je tam navíc náhoda v podobě získaného skore. Jo a ve dvou to téma moc logiku nemá, ale to nás zase tolik netrápilo. Za mě ti to doporučuji 50/50. Pokud vám sedí výše zmíněný styl hraní, tak ano, pokud ne, tak ne.

12.4.2017 18:18:01 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Settlers: Zrod impéria - Atlantida CZ + obaly
Settlers: Zrod impéria - Atlantida CZ + obaly
Akt. cena: 1999 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas