Tobago - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost
Herní kategorie: desková hra
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Gigamic
Zoch Verlag
Autoři: Bruce Allen
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hra ve dvou

prosím všechny co nejkošatěji, k tomuto tématu.
23.11.2012 16:51:05

ano
Je to hratelné.

23.11.2012 18:31:22

PJ

Nebavilo...
...není to moc košaté, ale nemám, co bych dodal.

24.11.2012 09:50:30

Pamir
zkus si to zahrát online na boardgamearene a uvidíš.

24.11.2012 10:16:04

poraď
Skyfire

prosím poraď, jak to mám na BBG vyzkoušet. Nevím jak na to. Teď vypadám jako mimoň, jednou se to musím naučit.

24.11.2012 17:20:04

Pamir
Tady si stáhni a nastuduj pravidla : http://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/tobago-966/k-stazeni/
a tady se zaregistruj : http://en.boardgamearena.com/
Pak v kolonce play now buď založíš vlastní stul s Tobagem nebo se připojíš do nějakého vytvořeného stolu, kde čekají na spoluhráče . Pak už zbývá jen pochopit vlastní interface hry a můžeš zkoušet do aleluja. Podle mě je tohle super věc, jak si hru odzkoušet než si ji koupíš (pokud nemáš jinou možnost, třeba někde v klubu). Já jsem měl již dlouho ve wishlistu Troyes, ale pořád jsem si nebyl jistý, jestli by mě hra bavila. Pak jsem zjistil, že jde vyzkoušet online, zkusil jsem a naprosto jsem ji propadl. Takže už je doma a čeká na Vánoce na rozbalení.

24.11.2012 19:48:10

To je super
Skyfire

tak tedy dík, dík, a ještě jednou dík. Možná by nebylo od věci založit vlákno s podobnými odkazy. Pak by se člověk nebál jít i do dražsích her. Zatím jsem všechno kupovala na základě recenzí a návodů. Sice jsem botu neudělala, ale přece jenom, některé ač vysoko hodnocené hry mě vnitřně neoslovily. I přesto je hodnotím velice pozitivně, co se týče herního systému..., ale není to srdcovka.

25.11.2012 10:33:00

Vybíráme z Bazaru

Gizmos v anglictine
Gizmos v anglictine
Akt. cena: 710 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas