To Court the King

xxxxxxxooo hodnoceno 22x (Seznam vlastníků)

To Court the King - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 10 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Amigo Spiele
Rio Grande Games
Autoři: Thomas Lehmann
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

hra vo dvojici

Mate niekto nahrane partie tejto hry v dvoch hracoch? Stalo sa nam, ze pri uvodnej priprave sme naskladali karty do hry, tak, ze sa nam uz karta v 4 urovni nedala ziskat, pretoze na jej dosiahnutie bolo potrebne 6 kociek a tie nebolo mozne v nizsich urovniach zdosiahnut (saso, I. uroven: sluzobna, remeselnik. II. astronom. III. čarodejnik. IV. slachtic. V. kral a kralovna). Je to mozne, alebo sme nieco urobili nespravne? dik
9.4.2012 15:02:08

PJ

johan
Mám pocit, že to hrajete špatně. Těch karet tam má být vyloženo víc. Od každého druhu jedna. Ne jedna karta na úroveň. Nahrál jsem ve dvojici dost her a nikdy se nestalo, že by partie nešla dohrát...

9.4.2012 15:14:50

johan
Nejsem si jistá, jestli dobře chápu. Zdá se mi, že jste měli od každé kategorie jednu nebo dvě postavy. Pak mi ale nevychází král a královna, to jsou dvě postavy, dle tohoto principu by tam měla být jen jedna - každopádně všechno špatně :) - ta tabulka říká, kolik kusů od jedné postavy má být ve hře.

Čili ve hře dvou myslím dva šašci (šarlatáni), dva rolníci, dvě služebné, dva řemeslníci, dva filozofové, dva strážní a od všech ostatních jeden kus.
Pak vám to musí bohatě stačit.

9.4.2012 15:19:49

to PJ
uvodnu pripravu sme urobili podla pravidiel, tak ako som to uviedol hore. Karty sme naskladali podla poctu z tabulky pravidiel pre dvoch rovnakym motivom na seba. Zial nebolo mozne ziskat 6 kocku na dosiahnutie IV. urovne. PJ ako robite set up pre dvoch vy? Karty vyberate nahodne?

9.4.2012 15:25:19

ikri, PJ
:-)) ano to je pravda.. uz sme pochopili, vsetko sme mali zle. Aki sme tupí:-) V priprave sa do hry dostanu vsetky motivy kariet, ale na seba sa polozia iba podla poctu hracov, teda v tomto pripade do urovne I. po dve a do II, III ... iba po jednej, takze okrem kariet z I. urovne nebude mat nikto z nas na ruke rovnake karty. to potom sedi.. vdaka;-)

9.4.2012 15:30:23 | Upraveno autorem (porovnej)

johan
Znovu opakuju:
Nic nevybíráte, jen dáte OD KAŽDÉ "profese" tolik karet, kolik je uvedeno v tabulce! Dva šašky, dvě služebné, dva rolníky, dva strážné, dva řemeslníky, dva filozofy, jednoho myslivce, kupce, hvězdáře, dámu, lichváře, čaroděje, alchymistu...
Postavy jsou na place všechny, nic nevybíráte!

Jupí, tak jsme se dohodli :D
Teď se vám bude hrát o moc líp.

9.4.2012 15:30:33 | Upraveno autorem (porovnej)

ikri
jo, jo ste kamosi, hned sa vrhame do hry;-)

9.4.2012 15:34:22

PJ

johan
Nemusíš si zoufat, blbí nejste. Půjčil jsem tuhle hru kamarádům a udělali úplně stejnou chybu (předtím jsem si ovšem musel vyslechnout stížnost, že je to kravina, protože to nejde dohrát :o))

9.4.2012 16:44:53

PJ
no hra sa nam pozdava, aj s novymi pravidlami:-D takze ziadna kravina ...a v dvojke celkom mila zalezitost

9.4.2012 18:54:00

Vybíráme z Bazaru

Pán Prstenů: Putování po Středozemi
Pán Prstenů: Putování po Středozemi
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas