Titan - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Avalon Hill
Heidelberger Spieleverlag
Valley Games, Inc.
Autoři: neuvedeno
Rok vydání: 1980
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

vyslo to cesky nebo jsou negde prelozene pravidla?

hodne premyslam nad koupi tehle hry (na HofM&M jsem vyrostl) ale chtel bych se nejdrive mrknout na pravidla a principi. kdyby negdo mel, vedel, mohl... byl bych vdecny. dik
8.3.2009 21:05:40

takze zadny zdroje prijmov,
rodeni se havedi a zvysovani lvl hrdiny/titana?? no nevim, uz aby tu boli pravidla, trochu si mne zneistil

21.4.2009 08:32:24

Voloda
Spíš se Titánovi v průběhu hry zvyšuje power factor ( jeho síla) než level. Nestvůry najímáš na různých místech po kterých se pohybuješ to jo. Ale žádné zdroje příjmů nejsou, nic nestavíš ani netěžíš.

21.4.2009 08:58:05

rbx

zkusenosti ze hry
vam poda Sydo, az se vrati z Ciny, kam jel ucit Titan do jedne skoly v provincii Chuan-he.

21.4.2009 09:45:20

dojmy
Já mám za sebou 2 partie a je třeba přištupovat ke hře s vědomím dlouhých prostojů (a to i při hře 2 hráčů, i když pravda menších než v jiním počtu). Dle mého je potřeba, aby hráči měli k wargamesám určitý vřelý vztah :) Osobně mě to až tak moc nenadchlo, kdybych už si nezahrál žádnou partii, nic by se nestalo :) Ale děti to po mě chtějí, takže mám smůlu :)) Zvyšuje se power hráče (resp. jeho Titana), což znamená nejen větší počet "životů", ale také více kostek při házení během soubojů (plus od jistého počtu bodů teleport na jakékoliv místo, kde je soupeřova legie). Já to zatím vidím na 6-7/10, uvidím po dalších partiích. :)

21.4.2009 14:58:19

Titan
Jak říká Beholder, jsou to takoví vykostění HoMAM, vzali si z Titana ten základ, pokud od toho čekáš deskové Heroes, nedoporučuji.
Prostoje - ve dvou hráčích čekáme na druhého max dvě minuty, zkušenosti fest urychlí.

rbx: Hehe, Peking je super, nechal jsem si tu dnes ušít n amíru dva obleky po 15O juanech (450 Kč). Oni pracují u Armaniho, kde kradou látky a pak z toho šijou :) Ale herní obchod jsem tu ještě nenašel.

21.4.2009 15:23:56

rbx

sydo
Tak kdybys ho nasel a byl tam Titan za par sprdliku, tak mi ho prosim vezmi :-))) Ne, to si delam srandu, jeho vaha by asi v letadle neprosla.:-)

21.4.2009 18:04:50

CZ pravidla
Takže, před chvíli jsem dokončil překlad, dneska si to ještě celé pročtu, opravím chyby co najdu a pak jsem domluvený se sydem že mu to pošlu na korekturu, případně pořešení nějákých chyb, kterých jsem se mohl dopustit, přece jenom jsme to ještě nehráli, tak jsem mohl pochopit něco jinak, než ve skutečnosti je a taky si nejsem jistý jestli jsem taky všechno napsal dost pochopitelně...Snad bude mít sydo přes víkend čas (nevím kolik má teď času, když je v zahraničí) a stihne se to přes víkend dodělat do finální bezchybné verze a příšít týden by se to tu mohlo objevit

24.4.2009 11:34:44

Beholder
Už se nemužu dočkat až si je přečtu.

24.4.2009 20:03:03

super
vopred dakujem a zehnam vam :D

25.4.2009 07:45:42

pravidla
gratuluji k dokončení, přes víkend čas nemám, vracím se v neděli večer, ale v pondělí na to kouknu. Už se mi po hrách stýská, tady není čas ani na ten Mah-Jongg :(

25.4.2009 12:18:59

sydo
ok, tak v pondělí...ono by to ani tak nespěchalo, ale slíbil jsem klukům z ostravské herny Korunka, že to bude do konce měsíce. Chtějí to hrát na herní akci ve Štokách...

25.4.2009 12:27:49

budou?
Ahoj všem. Rozšířil jsem se svými syny rodinu Titánů. Zítra nám dorazí z Prahy. Jen mám strach, abych se svou znalostí češtiny a ruštiny dal pravidla správně dohromady:-)Jak to s překladem vypadá? Díky Sydovi za udičku a Beholderovi za práci s překladem.

30.4.2009 13:50:03

překlad
Ahoj, Beholder to už má hotové, jen mi to poslal na schválení, ale jelikož teď nějak nestíhám, trvalo to dlouho. Teď už by měly být každou chvíli.

30.4.2009 13:59:08

překlad
Právě jsem odeslal překlad pravidel spolu se Strike chart, Character chart a Hazard chart...enjoy

Pokud kdokoliv objeví nějákou chybu, tak ať to tady prosím oznámí, ať to můžu dát do pořádku.

30.4.2009 14:16:45

Sikulka!
Vyborne, uz se tesim, pristi tyden to beru na ukazani do Stok, tak tam budou moct studovat v cestine;)

30.4.2009 15:00:28

Pravidla a polepky
Dívám se, že už tu nějaký překlad je, ale v popisu hry je napsáno, že překlad není. Je tedy překlad úplný? Díky

15.6.2009 19:56:20

Tormentr
asi tím je myšleno, že se překlad nepodává v balení u hry (u žádného prodejce), ale jinak překlad zde ke stažení je kompletní. Karty ve hře žádné nejsou takže polepky nejsou potřeba ;)

15.6.2009 20:08:21

Opraveno
Údaj sem v profilu hry upravil... Díky za upozornění :-)

15.6.2009 20:10:52

Sháním
Aho všichni sháním tuto hru, ráda bych ji koupila, bohužel ale nikde se nedá sehnat.
Pokud ji máte a prodali byste mi ji, příp. pokud znáte někoho takového, napište mi prosiiiiim (email: hippie-ann@seznam.cz)
Děkujiiii moc! :-)
Ann

3.12.2015 12:50:53

hippie ann
premyslim o tom, ze ho strelim... ale je to strasne tezky rozhodnuti... takze neslibuju vubec nic.

3.12.2015 14:43:21

Vybíráme z Bazaru

Sherlock: Smrt za zvuku ohňostrojů
Sherlock: Smrt za zvuku ohňostrojů
Akt. cena: 20 Kč
Končí za: 2 dny

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas