Time of Legends: Joan of Arc

xxxxxxxxxo hodnoceno 11x (Seznam vlastníků)

Time of Legends: Joan of Arc - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy, Středověk
Herní kategorie: desková hra, válečná
Čeština: undefined
Vydavatelé: Mythic Games
Autoři: Pascal Bernard
Rok vydání: 2018
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Verze 1.5

Pokud nesledujete updaty na KS, pak vězte, že letos na podzim nás čeká další kampaň. Během kampaně bude nabízena aktualizovaná verze hry se všemi původními rozšířeními (předpokládám, že toto se netýká Super Exclusives).

Majitelé původní verze budou mít možnost si v elektronické podobě stáhnout aktualizovaná pravidla, scénáře a karty. Pokud ale během nové kampaně nakoupí zboží za alespoň 20 dolarů, dostanou fyzický upgrade pack zdarma za každou kopii hry, kterou pořídili v první kampani.

Kromě původního obsahu bude k mání také nové rozšíření Teutonic Knights, kde nás čeká řád německých rytířů a také jednotky polské, litevské a ruské. Čekají nás i bojové vozy, takže si zřejmě budeme moci postavit vozovou hradbu :-) Kromě historických jednotek se dočkáme i pěkných fantasy modelů. Nějaké obrázky jsou k vidění zde:
https://www.mythicgames.net/en/en-joan-of-arc-v1-5-new-teutonic-knights-expansion-coming-fall-2019/

Během nové kampaně by měla být možnost zakoupit i vylepšený insert na karty, žetony apod. Pracuje se prý ale i na úložném řešení pro figurky.

Mimo této kampaně se chystá ještě jedna novinka, kterou je hra Time of Legends: Destinies. Nebude ovšem z dílny Mythic Games, ale Lucky Duck Games. MG pouze poskytnou licenci na svět ToL: JoA. Mělo by se jednat o kompetitivní příběhovou/RPG deskovou hru s využitím aplikace. Zajímavé je, že by použité figurky měly být ve stejném měřítku jako u Johanky, takže nás nejspíš čeká nějaký ten crossover.


1.8.2019 09:08:20

Takhle mi to přišlo: https://ibb.co/0XFC6px a https://ibb.co/Jdpqv61 

Mmch, už mi dorazil i deluxe storage box, ale nakonec ho nevyužiju, protože jsem si to dávno zorganizoval po svém. Kdyby o něj někdo měl zájem za KS cenu, tak ho můžu rovnou i v origo balení přeposlat ;) 
A budu mít navíc i druhý upgrade pack 1,5 (doufejme, že neroztržený)

29.11.2021 16:31:23 | Upraveno autorem (porovnej)

Jak to tady čtu, tak z toho mám hrozně špatnej pocit….snad nebudu nakonec litovat. Na tuto hru se strašně moc těším a mám s ní velké plány.

 

Kdo Vám to dovezl? Já furt čekám, ale je to prý odesláno, tak aby se mi to někde nezaseklo jen proto, že Francouzi tradičně neumí napsat správně údaje na balík

1.12.2021 20:03:45

Korenar: Bez obav, ta hra je super. Jenom je to prostě něco tak rozmáchlýho, že nejsou Mythici schopní to úplně ukočírovat, takže je to opruz. Dovezlo do DPD.

2.12.2021 12:07:37 | Upraveno autorem (porovnej)

Já zatím nedostal ani notifikaci, že je na cestě. Naposled mi přišel mail s potvrzen adresy a od té doby ticho po pěšině…

2.12.2021 17:23:23

@Behe já jeden balík dostal včera, druhý bude zítra. Takže pořád rozesílají.DPD pošle mail kdy budou doručovat až to bude v Čr. 

2.12.2021 19:21:01

ja som dostal track od DPD v deň doručenia až

----------
https://www.instagram.com/lacikmaj/

2.12.2021 20:07:11

Tak rozbaleno. Vše vypadá ok i kniha scenářů. Dokupoval jsem i podstavce a vše přišlo. Karty jsem zatím nerozbalil. 

3.12.2021 17:45:35

@DeskoFanatik no já podstavce v balíku měl. Položka na dodáku : (30) Teutonic 1.5 SG Bases. 

3.12.2021 19:39:55

@Bastacka To máš podstavce k SG, které se daly dokoupit jako add-on. Chybí ale podstavce pro jednotky, které byly v rozšíření od začátku (ne jako SG). 

3.12.2021 19:49:35

Ja som kupoval 2 baliky podstavcov ako addon. Okrem rozsirenia apocalypsa mam vsetko a doteraz som mal aj vsetky figurky na podstavcoch. Myslel som ze to co som kupil ako addon mi bude stacit aj na veci z 1.5 ale chyba mi asi 8 dvojkovych podstavcov. Paradoxne tych trojkovych mam asi 20 navyse :D .

3.12.2021 20:00:18

@Aillas zdarec. Máš naprostou pravdu. Musel jsem se podívat na Gamefound na objednávku. 

3.12.2021 20:50:05

Dorazilo všechno v pořádku ve 2 balících , 2 dny po sobě

4.12.2021 13:52:37

Začínám být trochu nervózní, a tak mi nedá se nezeptat: Čeká ještě někdo další na doručení své objednávky?

______________
aka WantonDuke

30.12.2021 16:11:36

Mně zatím došla jen část, stále čekám na dvě rozšíření. Tak jsem zvědavý, zda dorazí, ještě mi nedošlo ani info. Netuším, zda ten další kontejner už do Evropy dorazil, nebo ještě ne.

_________
Najdeš mě na Deskozóně: https://www.deskozona.cz/members/kroelh/

30.12.2021 16:30:53

Mně zatím taky nic

30.12.2021 17:41:18

Ještě pořád jeden EU kontejner nedorazil..

30.12.2021 17:53:06

Btw nebude mít někdo navíc oversized tiles? ;) :D

30.12.2021 19:41:02

Já také čekám…3.11. jsem potvrdil adresu a dosud nic. Koncem listopadu jsem se po tom pídil a na Meeple mi napsali…balíky jsou již odeslány.

Jenže ani Meeple podpora, ani Mythic tě nikdy neodpoví, takže jsem nervózní jak prase 

31.12.2021 00:52:52

Holt sem trčel v posledním kontejneru….včera jsem dostal tracking :)

 

EDIT: Tak zítra to přijede :D a já furt nevím kam těch 2,5 m beden dám :D

7.1.2022 12:07:13 | Upraveno autorem (porovnej)

Tak jsem konečně také dostal echo, že je balík na cestě. Ale radost z toho nemám, protože ona zpráva byla o tom, že v Německu došlo k poškození mé krabice. Ta hra je snad prokletá!

______________
aka WantonDuke

17.1.2022 12:30:43

Já čekám 8 balíků….dostávám je postupně od DPD. 1 bedna v průměru ob den.

 

Dnes přišla 3.bedna a jako WTF….velká bedna z 50% prázdná a uvnitř naházené věci, že se mezi sebou mlátili? Obaly naházené na volno….roztržené a rozsypané v celé bedně???

17.1.2022 19:37:23

@Kulashaker Měl jsem to stejně, když mi posílali rozšíření. Krabice v sobě měla docela velkou díru, která byla přelepená páskami tuším DPD, na kterých bylo napsáno, že obsah zkontrolovali a je v pořádku. A naštěstí to tak i bylo. Ale opravdu by mě zajímalo, co s těmi balíky dělají. Nevěřím, že to takto poslali z distribučního centra, to by jim dopravce nepřevzal.

17.1.2022 20:04:03

Nevíte,  jak je to s  posíláním náhradních komponent? Kdysi v updatu psali, že nemáme psát,  že udělají soupis toho, co je špatně.  Znamená to tedy, že to co bylo plošně špatně (rozostřené karty) budou posílat automaticky? Nerad bych něco promeškal a zjistil,  že jsem si měl přecejenom napsat.

______________
aka WantonDuke

20.4.2022 17:13:38

Určitě napsat, automaticky posílají jenom něco, ale prase aby se v tom vyznalo…

20.4.2022 17:49:03

@Azalin no právě.  Docela se c tom už ztrácím. 

______________
aka WantonDuke

21.4.2022 11:40:01

Charitativní aukce

Bylo nebylo - dobročinná aukce
Bylo nebylo - dobročinná aukce
Akt. cena: 777
Končí za: 1 den

Všechny tyto aukce >>

Vybíráme z Bazaru

Na krídlech + 2 rozšírenia
Na krídlech + 2 rozšírenia
Akt. cena: 95 €
Končí za: 7 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas