Tide of Iron: Designer Series Vol. 1

xxxxxxxxxo hodnoceno 8x (Seznam vlastníků)

Tide of Iron: Designer Series Vol. 1 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Tide of Iron
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: 2. světová válka
Herní kategorie: desková hra, strategická, válečná
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Autoři: Corey Konieczka
Christian T. Petersen
Rok vydání: 2008
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Co preklad do cestiny?

Cus,
nechysta se nahodou nekdo prelozit scenare v TOI: Designer Series Vol. 1 do cestiny?
30.6.2010 12:55:51

Re
Tady se bojím, že to bude narážet na neexistenci originálu v datové podobě, mně osobně se papíropvé překlady dělají o hóodně hůř. Když datovej podklad seženeš, můžu pomoct ;-)

30.6.2010 14:59:17

To Eyron
No jestli chcesmuzu ti celouknizku oskenovat, teda jestli ti to pomuze...

30.6.2010 16:39:30

Sken
Ahoj mam to naskenovany do strany asi 50. Svyho casu sem mel taky chut to cely pocestit, ale neni cas... Mozna jednou az nebude co. Ale zatim se na to nechystam... Nadcencum na preklad klidne poskytnu sablony scenatu co mam ve Photoshopu... Nicmene by se musely predelat, pac format scenaru uz neni klasicky 2 strankovej.

30.6.2010 17:26:29

to Kubis...
S tou iniciativnosti ohledne naskenovani prvni poloviny stranek, to je chvalyhodny - nicmene je to sisifovska prace :-)

Nechci somrovat, ale nebyl bys od te dobroty, a az bys nasel volnou chvili, lokalizoval pro ostatni hrace TOI ty 4 (ryze) poustni scenare (tj. co pouzivaj DoTF mapy) - klidne bez poznamek autora a historickych souvislosti.

O vikendu jsem dohral Krysi hlidku (velmi zajimava), ted je na rade Kaserin. Zbyle 2 budou scenare typu "kocka honi mys".

Ale mam za to, ze jejich pocestene verze by podstatne rozsirili vyuzitelnost DoTF rozsireni (tj. pocet jejich scenaru).

Dik predem i za ostatni (hrace) :-)

12.7.2010 15:11:14

No teda
popravde receno se mi v tomhle horku nic nechce delat :). Ale vzhledem k tomu, ze sem to mel uz delsi dobu v planu tak alespon par techhle poustnich zkusim nekdy domajznout. Problem je ze sem ted hodne casto nekde na cestach a neni na to moc klid...

Ale pokusim se a dam vedet. Hoj

12.7.2010 16:13:40

Vybíráme z Bazaru

Nukleum- 3D insert
Nukleum- 3D insert
Akt. cena: 15 €
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas