Ticket to Ride: Nordic Countries

xxxxxxxxxo hodnoceno 55x (Seznam vlastníků)

Ticket to Ride: Nordic Countries - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 3
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Současnost, Vlaky
Herní kategorie: desková hra, strategická, dopravní
Čeština: ke stažení
Vydavatelé: Days of Wonder
Lautapelit.fi
Autoři: Alan R. Moon
Rok vydání: 2007
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hodnoceni

Je toto vydani dobre, nebo Evropa ci Marklin sou lepsi?
20.10.2010 16:24:07

re
De me o to jestli se da hrat dobre ve dvou i treba Evropa, nebo se na evrope stava, ze je tam moc velka mapa a obcas se ani nepotkate?

Nebo je toto lepsi ve 2? Pripadne Marklin ve 2?

20.10.2010 16:45:07

habrik
Odpovidal jsem ti pred chvili u Marklinu.

Evropu mame a hrajeme pravidelne ve 2. Mame i Svycarsko na porovnani. Oboje stridame ve dvou, mozna i Evropu hrajem trochu vice. Prijde mi to osobne jedno oboje je stejne dobre. Vyhodou Evropy je moznost si zahrat i ve vice.

Co se tyce vyberu mezi USA x Evropa x Marklin. Pred casem jsem mel stejne dilema a nakonec vyhrala Evropa nad Marklinem. Duvodem bylo znamejsi prostredi Evropy, graficke provedeni a herni prvky. Evropska mapa se mi libi vice graficky (nadech roku 1910) a moc me u Marklinu neoslovili cestujici a divne barvy vlacku.

Jinak jak tu nekdo kdysi napsal. Je celkem jedno kterou verzi si vybes, protoze T2R je skvela hra a budes spokojen s kazdou edici :)

20.10.2010 17:17:16

habrik
Mame USA a presne z duvodu "nepotkavani se" pri hre ve dvou jsme dokoupili Svycarsko. Netvrdim ze USA je ve dvou nehratelne, ale hrajem ho spise kdyz chceme mene konfliktni hru. Hodne zalezi na vylosovanych jizdenkach. Pokud si vytahnete stejne mesta, budete se mlit i v USA.

20.10.2010 20:22:45 | Upraveno autorem (porovnej)

Re: Radim
Tak ja poridim nordic Countries a pak asi svycarsko nwbo europe :)

21.10.2010 17:26:35

habrik
No nejsem si uplne jisty jestli nordic je kompatibilni se Svycarskem! Koukni na to, myslim ze ne. Stejne bych, ale vice doporucoval Evropu, i kdyz je pravda, ze nordic je take moc pekne provedeny.

21.10.2010 17:40:08

VasekVydra
je kompatibilní - potřebuješ akorát vláčky a karty vagonku ze základu a to Nordic má.

21.10.2010 17:57:10

Vybíráme z Bazaru

Concordia Venus + Solitaria
Concordia Venus + Solitaria
Akt. cena: 900 Kč
Končí za: 3 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas