Jízdenky, prosím!: Junior

xxxxxxxxoo hodnoceno 56x (Seznam vlastníků)

Jízdenky, prosím!: Junior - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Vlaky
Herní kategorie: dětská hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
ADC Blackfire Entertainment - logo
Autoři: Alan R. Moon
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Homerules pre hru 2 hracov

Zdravim

Mame doma Jizdenky prosim Junior pre decka, ale vecer ju hravame s manzelkou. Chcel by som s vami zdielat par napadov, ktore som nasiel na BGG pre “velke” Jizdenky, ako hru vylepsit pri hre dvoch hracov a aplikovali sme to aj na Junior verziu. Otestovali sme to a dost sa nam to zapacilo… Posilneny aspekt zaskodnictva je na nezaplatenie ;-) Taktiez uz treba aj trochu zapnut mozgove zavity, najma v druhej polovici hry.

Platia vsetky povodne pravidla a hra sa hra na 2 kola: 

V 1. kole su ale dvojite trate po vyuziti jednym hracom uz pre druheho hraca uzavrete, teda ich uz nemoze vyuzit. Na konci kola, ked niekto nazbiera 6 listkov a zvitazi, sa vlaciky z trate neodstranuju. Splnene cestovne listky sa odlozia bokom, zahrane karty vlacikov sa opat zamiesaju dokopy. 

2.kolo sa pokracuje na takto poloobsadenej mape. Hraci si zoberu nove 2 sady farieb vlacikov.  V tomto kole su uz dvojite trate povolene, teda mozu sa obsadit vsetky volne trasy. To je vsetko.

V podstate ide o rozdelenie hry 4 hracov do 2 kol pre 2 hracov… Dvojkolova hra moze teda skoncit remizou 1:1, alebo vitazstvom 2:0 jedneho hraca.

Ak mate nejake dalsie napady, alebo postrehy tak sa rad inspirujem…

 

17.1.2023 18:53:45 | Upraveno autorem (porovnej)

V této diskusi není zatím žádná odpověď...

Vybíráme z Bazaru

Zaklínač Starý Svět - MOUNTED EREDIN
Zaklínač Starý Svět - MOUNTED EREDIN
Akt. cena: 560 Kč
Končí za: 9 hodin

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas