Ticket to Ride: Europa 1912

xxxxxxxxoo hodnoceno 47x (Seznam vlastníků)

Ticket to Ride: Europa 1912 - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Jízdenky, prosím!: Evropa
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Současnost, Vlaky
Herní kategorie: desková hra, budovatelská, dopravní
Čeština: není
Vydavatelé: Days of Wonder
Autoři: Alan R. Moon
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Pomoc s pravidly..

Ahoj..je tu někdo kdo má a hraje tohle rozšíření? Zeptal bych se na pár nejasností ....díky předem..
2.2.2016 21:29:33

Poloz otazky :-)
Mam to ve skrini a uz jsem to i hral. Jestli pomohu netusim, kdyz nevim co nevis :)

2.2.2016 23:16:16

Otázky :-)
(čerpám z pravidel které jsou ke stažení na zatrolenkách)
1. v pravidlech se píše:
"Hráč si smí vzít karty vozů ze svého skladiště, jestliže zabere trat' vedoucí do města s jeho vlastním depem. Během jednoho tahu si hráč může vzít dokonce karty ze dvou skladišťt', jestliže zabere trat'spojující přímo dvě města, kde v obou má hráč depa své barvy. Nicméně za to musí zaplatit odhozením 2 svých nevyužitých budov depa ze své zásoby"
- OTÁZKA ZNÍ: Jak můžu ze dvou skladišť brát karty, když vlastním jen jednu kartu skladiště?

Jde o to, že bych si rád sám tohle rozšíření udělal, ale moc mě nenadchly některé možnosti hry..

3.2.2016 08:28:21

Asinajci
Pokud stavis cestu a propojis dve mesta se dvema skladisti tak zahodis dva zetony skladiste do krabice a vemes si karty az ze dvou skladist. Ty karty si neberes jenom ze sveho skladiste, ale hlavne i ze skladist ostatnich hracu. Jinak receno karty na skladistitch vsech protihracu jsou vsem k dispozici. Proto, kdyz mas davat kartu do skladiste muzes ji dat k sobe, nebo ke komukoli jinemu idealne aby byl vsude stejny pocet a nebya jedna hromadka az moc presilena.

3.2.2016 08:58:40

:-)
Tak to díky moc...
A zeptám se rovnou, jak se s tím hraje?....
Je to dobrý?-..podle pravidel mě to pravidlo moc nenadchlo...

3.2.2016 09:25:32

Odpověď
Na celém rozšíření mi přijde asi nejdůležitější zvýšení počtu karet a varianta "Big cities", která je zvlášť vypečená v menším počtu hráčů.

Pravidla se skladišti si můžeš vyzkoušet i bez rozšíření, stačí ti jenom něco, co by simulovalo žetony skladiště.

3.2.2016 18:04:22

Skladiste
To ti bohuzel nepovim, jeste jsem to s tim nehral.

4.2.2016 01:47:56

Marty89
A ty skladiště asi taky nic moc....mám pocit, že to něco postrádá :-(
Miluji vlaky od malička a tématické vlakové hry..TtR je skvělý..ale chci si ho užívat ještě víc...proto přemýšlím jak to ještě doma vylepšit a čím...co použít z ostatních rozšíření atd :-)

4.2.2016 07:32:30

překlad
Tak dneska mi dorazilo toto rozšíření.
A jak píše Asinajci,v překladu je nepřesnost ,ohledně dep.
Už v prvním odstavci překladu ,je napsáno, "zabere trať do města s depem ve své BARVĚ,může si vzit karty ze svého skladiště."
Správně je to : pokud postaví trať do města s depem ,muže si vzít karty ze skaliště barvy depa tzn. i protihráčů.

10.1.2017 16:15:13

rozšíření...
Kde si jej Sehnal?

10.1.2017 16:19:06

Duhamuz
Ebay.

P.S. Ale v ČR se dá normálně koupit.

10.1.2017 18:46:04 | Upraveno autorem (porovnej)

nákup,
ještě před časem nebylo.... teď to nabízí 1-2 obchody... takže aspoň něco

10.1.2017 19:27:16

Vybíráme z Bazaru

Summoner Wars Mistrovská sada + rozšírenia
Summoner Wars Mistrovská sada + rozšírenia
Akt. cena: 50 €
Končí za: 7 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas