Thunderstone Advance: Root of Corruption

xxxxxxxxxo hodnoceno 3x (Seznam vlastníků)

Thunderstone Advance: Root of Corruption - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Thunderstone Advance: Towers of Ruin
Počet hráčů: 1 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 45 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: není
Vydavatelé: Alderac Entertainment Group
Pegasus Spiele
Autoři: Edward Bolme
Jeff Quick
Mark Wootton
Mike Elliott
Rok vydání: 2012
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

"zcela nový způsob kooperační hry"

Jen by mě zajímalo, jestli někdo nevíte něco o tomhle zcela novém způsobu kooperační hry, který má TA:RoC přinést.
29.11.2012 03:07:03

gev

Francooaa:
Bohužel jak už asi víš, Alderac k tomuhle rozšíření nezveřejnil na webu pravidla (a asi už to ani neudělají, pro Caverns of Bane také online pravidla nejsou) a o coop hře v preview taky nic neukázali.

Naštěstí existují vstřícní lidé a odpovídající kus pravidel lze najít v diskusi na BGG http://www.boardgamegeek.com/article/10410429#10410429

Tamtéž je k vidění i příšerně složená papírová podložka, která slouží jako pomůcka. Ta co je tam vyfocená vypadá přitom ještě dobře ve srovnání s jinými které jsem na fotkách na BGG viděl. Ty podložky jsou často složený nepravidelně nebo dokonce přehnutý v rohu, prostě Alderac opět perlí :-(

S tím mě fakt štvou, ale nakonec stejně asi podlehnu ...

29.11.2012 09:31:15

Gev
mám to první rozšíření a tak nějak není co v těch pravidlech zveřejňovat, jsou tam jen vysvětlení karet jinak žádná extra mechanika.

29.11.2012 09:44:32

gev

Lumirius:
No, jednak pro všechna předchozí i malá rozšíření pravidla na web dali, a Root of Corruption nová pravidla obsahuje, takže je dát k dispozici smysl podle mě dává...

29.11.2012 11:13:14

to gev
fota jsem viděl... nechápu, že nejsou sto do toho plánku investovat trochu více, at to není jen kus papíru, který připomíná hadru.

Souhlasím, že vždy má smysl zveřejňovat pravidla. Já osobně beru jako poslední bod rozhodování o koupě hry právě rulebook a navíc už jsem se setkal mnohdy s tím, že rozšíření měla lepší pravidla než počáteční hra a ty se pak daly uplatnit i na základní verzi a tudíž nebylo hned nutné si rozšíření pořizovat, možná i to byl důvod pro jejich nezveřejnění.

11.12.2012 19:41:28

kooperačka
tak kooperačka jde hrát až od 3 hráčů.
Jinak balení obsahuje reprinty karet "Ambusheru", kde jsou zvýrazněny názvy, aby bylo ihned zřejné že se v dungeonu ambusher nachází.
V tomhle rozšíření se objevují i karty, které byly již dříve vydány, nevím teda jestli jsou tam uplně shodné texty, ale zatím mi tak připadly.

2.1.2013 10:18:47

Vybíráme z Bazaru

Solarius Mission
Solarius Mission
Akt. cena: 1500 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas