Through the Ages: Příběh civilizace

xxxxxxxxxo hodnoceno 242x (Seznam vlastníků)

Through the Ages: Příběh civilizace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

to Vlaada - errata

Existuje k této hře prosím ofic. errata, popř. dodatky k pravidlům (stejně jako je zvykem u FFG her). Důvod proč to zmiňuji je ten, že jsem na BGG úplnou náhodou narazil na Tvoje oficiální vyjádření řešící časový konflikt mezi vyhlášením úpadku a vyhodnocením války (tyto mají oba dva probíhat na začátku kola, z pravidel však není jasno co dříve). Pro zájemce, odpověď přímo od Vlaadi najdete zde http://boardgamegeek.com/thread/547453/resolving-war. Přijde mi však škoda, že tato cenná informace je k dispozici pouze v jednom z vláken na BGG. Je mi zcela jasné, že ne vždy se všechno 100% podaří vychytat k datu vydání hry, ale určitě by všihcni ocenili nějaké oficiální informace (errata, rules clarification) přímo od výrobce. A ještě jedna poznámka na závěr, hra je výborná a skvěle se u ní bavíme:)
8.11.2010 13:00:41

Odpoved od Vlaadi
Publikovat oficiální errata není tak jednoduché, protože TtA má asi tři různé vydavatele, a proto vlastně nikde nemá oficiální stránky... Nicméně dneska jsme se s klukama v CGE bavili o tom, že se zkusíme s FREDem domluvit, abychom mohli mít oficiální stránky TtA na našem webu, a v tom případě tam dáme i oficiální FAQ. Ten by pak byl pěkně otagovanej, aby se v něm dobře hledalo (stejný systém, jako máme u Dungeon Lords).

Mezitím můžeš zkusit použít tenhle neoficiální FAQ, co zkompilovala nějaká dobrá duše na bgg z dotazů a odpovědí ve fórech: http://boardgamegeek.com/filepage/55253/unofficial-faq

10.11.2010 23:25:27

to oplprokop
Děkuji moc za odpověď, už se těším. Neoficiální FAQ jsem si už stáhnul, ale oficiální je oficiální:)

11.11.2010 06:21:42

Vybíráme z Bazaru

Bot Factory
Bot Factory
Akt. cena: 1300 Kč
Končí za: 14 hodin

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas