Through the Ages: Příběh civilizace

xxxxxxxxxo hodnoceno 242x (Seznam vlastníků)

Through the Ages: Příběh civilizace - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 240 min
Herní svět: neuvedeno
Herní kategorie: desková hra, strategická, budovatelská
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2006
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Sólo hra

Na BGG označilo túto hru jedno percento hráčov ako NAJLEPŠIE hratelnú v počte hráčov jedna, a až desať percent hráčov ako hru DOBRE hratelnú v počte hráčov jedna. Chcem sa opýtať či existuje nejaké usmernenie pre sólo hru, lebo v pravidlách som o tom nič nenašiel.
22.2.2013 10:07:30

solo
Prave na BGG som svojho casu nasiel jednu alebo dve verzie homemade pravidiel pre solo hru, ale nezaujali ma tak som sa tym dalej nezaoberal. Ked tam prebrouzdas fora, alebo "files" musis to niekde najst.

22.2.2013 10:44:02

Gaspar
Jednalo sa o nejaké veľké úpravy, alebo také čo sa zmestia do jednej-dvoch viet? Na BGG si ja veľa toho neprečítam.

22.2.2013 11:04:25

a co tak skusit kamarata googla???
http://www.google.sk/#hl=sk&q=+site:boardgamegeek.com+through+the+ages+solo+play&sa=X&ei=_UgnUcf6IsbesgaVnIGADw&ved=0CDkQrQIwAA&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&fp=7966064280b78eab&biw=1173&bih=576

22.2.2013 11:32:39

Vďaka za link
ešte keby to tak niekto preložil. Aj tak sa čudujem, že pri takejto hre to už dávno nie je urobené tu na ZH. Nik si tú hru nechcel vyskúšať v sólo? Máte niekto skúsenosť?

22.2.2013 11:54:42

springb
Ved skus si to zahrat sam, ako keby ste hrali viaceri, teda normalne buduj, atd. Bude to nuda, ale lepsie, ako nic. Skusim sa pozriet na tie pravidla, potom by som sem napisal, ake su tam zmeny, ale nevidim to moc ruzovo, kedze tato hra je postavena na budovani a konfliktoch medzi hracmi.

22.2.2013 12:19:12

Vybíráme z Bazaru

Twilight Imperium CZ verze
Twilight Imperium CZ verze
Akt. cena: 5100 Kč
Končí za: 1 den

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas