Marco Polo - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Daniele Tascini
Simone Luciani
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Hra na slepo

Ahoj,

všiml jsem si, že rubové strany obchodních zakladen, malých měst i velkých mají pěknou grafiku a tak mě napadlo jestli nekdo nezkoušel hrát hru, kde by se rozdali desticky i karty lícem dolu.

1lvl otočené jen destičky obchodních základen
2lvl otočené destičky obch. základen + malých měst
3 hard core lvl otočené všechny destičky a karty.

Je to jen takový nápad. Dát tomu trochu realnosti. Aby prostě nikdo nevědel co ho kde čeká.



17.1.2016 12:45:00

...
bohužel tohle není dobrodružná hra, takže by to dopadlo asi tak, že by nikdo necestoval a každý by získával jenom vb z kontraktů

17.1.2016 13:16:34

Na slepo
Přiznám se, že jsem nad tímto také přemýšlel! Zatím jsme to nehráli, ale určitě to zkusíme, protože mi to přijde také zábavné a více dobrodružné!
Nesouhlasím, že by nikdo necestoval, jenom by prostě nevěděl, co ho čeká na zastávce.

18.1.2016 08:31:08

..
Jako jo, bylo by to dobrodružnější. Ale otázka je, jestli to tahle hra potřebuje. Cestování už tak je velice drahé a je riskantní ho používat, musíš to doopravdy hodně promyslet, aby ti vyhrálo hru. A to si myslím je nejzábavnější část hry, to promýšlení, tak proč to odstraňovat... prostě tohle je strategická hra podle mě, to už rovnou můžeme zakrýt kontrakty, že nikdy nevíš na co kde uzavřeš kontrakt :D

18.1.2016 23:09:59

to matewr84
Asi máš pravdu, bylo by to sice "dobrodružství", ale na druhou stranu by to omezilo plánování již od prvního tahu.
Tak možná by se tím trochu omezila kvalitu dobrých hráčů ve prospěch těch méně přemýšlivých a nechalo by se to víc na náhodě.

19.1.2016 14:48:16

Vybíráme z Bazaru

Cthulhu Wars: Duel - Česká verze
Cthulhu Wars: Duel - Česká verze
Akt. cena: 600 Kč
Končí za: 4 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas