Marco Polo - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Středověk
Herní kategorie: desková hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
Albi - logo
Autoři: Daniele Tascini
Simone Luciani
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Česká verze

Je ve hře nějaký text? Uvažuji o koupi, ale pokud je ve hře nějaký text šáhnu spíše po anglické verzi (i když ta je dražší). Obávám se případných rozšíření které skoro nikdy v češtině nevyjdou.
29.11.2015 01:22:42

CZ
Okrem pravidiel a prehladovych kariet (popis akcii), nie je na hernych komponentoch ziaden text. Hra je uplne jazykovo nezavisla.

29.11.2015 08:13:32

názvy měst
ale ty zůstaly nepřeloženy :)

29.11.2015 10:03:42

PJ

Pelly
...nepřeloženy nezůstaly, ale nebyly prostředky na výrobu českých karet a herního plánu. Hodím sem překladovou tabulku, kdyby měl někdo zájem :o)

5.12.2015 16:14:41 | Upraveno autorem (porovnej)

Aha :)
Překlad jsi dělal ty, chvilku mi trvalo, než jsem tvůj příspěvek pochopil :)

Edit: Abych to tedy uvedl na pravou míru - ve výsledném produktu zůstaly nepřeloženy. Petr, jakožto svědomitý překladatel je přeložil... ;-)

6.12.2015 14:11:11 | Upraveno autorem (porovnej)

Preklad
Pravdu rici, to ze je v te hre prelozeno uplne minimum mi naprosto vyhovuje, aspon nebudou problemy s pripadnou kompatibilitou pripadnych rozsireni (ktere se do cestiny prekladaji jenom zridka). Takze ty nazvy mi rozhodne nevadi, ze jsou v originale. Jen mi prijde divne proc cesky preklad a v tomto pripade jenom preklad pravidel a asi 6ti referencnich karet snizi cenu z cca 1400 (anglicka verze) na 900 (ceska verze).

6.12.2015 14:29:59

BMAJTZ
Čo je na tom divne ? Lokalizáciou predsa brutálne ušetríš na doprave.

26.7.2018 22:14:22

:-)
heh, a ty si myslis, ze sa ta lokalizovana verzia tlaci u nas? :-)

27.7.2018 01:36:14

Wuuduu

Samozrejme že nie, ale pošle sa v tisícoch kusoch sem z Číny :)

27.7.2018 05:17:42

tak
tlaci sa to zvycajne ZAROVEN s anglickou, nemeckou talianskou, francuzskou... verziou, casto je vacsina nakladu rovnaka. Takze aj doprava ide tymi istymi kontajnermi :-) Zabalene lokalizovane hry pre celu europu, a az z nejakeho velkeho pristavu, ci letiska sa to prevaza na lokalne trhy. Takze, ake setrenie na doprave v porovnani s ENG verziou hry? Veskere ziadne.

Skor bude rozdiel v cene robit daco ine. Anglicke verzie su ziadane na celom svete, zato ceska lokalizovana sa preda maximalne v cechach a na slovensku. Takze urcite sa da dohodnut na tom, aby mohla mat lepsiu cenu pre "chudobnejsi trh", kedze tato nizsia cena nijako "neohrozuje" trh inych krajin pripadnym prepredajom, ktory ani nehrozi. Ktory nemec by si kupil cesku hru :-)

27.7.2018 11:19:57

....
AG delaji Z-mani tedy kolos Asmodee a ten proste hry prodavají za plnou palbu, američan tech par dolaru navíc dá.

a pak znáte Pelišky, když budeš mít dve uplně stejný krabičky zápalek ....

27.7.2018 14:24:40 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Veilwraith + rozsireni anglicky
Veilwraith + rozsireni anglicky
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 8 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas