Terra Mystica: Oheň & Led

xxxxxxxxxo hodnoceno 28x (Seznam vlastníků)

Terra Mystica: Oheň & Led - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Terra Mystica
Počet hráčů: 2 - 5
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 100 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: neuvedeno
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Helge Ostertag
Jens Drögemüller
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy?

Už někdo hrál?? :)
27.10.2014 15:47:27

Dojem
Včera jsme to hráli ve čtyřech. Hrály Ledové víly, Stěhovavý lid, Vyznavači a Fakíři. Ledové víly vyhrály na plné čáře. Já s Fakíry byl předposlední, když poslední byl osmiletý syn s Vyznavači, který samozřejmě není schopen ještě zahrát jako dospělý. Co se týče vyrovnanosti nových ras, to ukáže čas, nelze hodnotit po první hře. Jinak krom 6 nových ras (3 desek), nové mapy a upravené staré mapy a několika nových úkolů, ze kterých se dá vybrat nově bodovaný na konci, nic nového. Pro fandy TM určitě povinnost. Sám budu váhat jestli pořídím. TM mě baví, ale nemohu říct, že bych měl odehráno tolik, abych potřeboval do hry nové rasy a novou mapu. Ty nově bodované úkoly se dají jednoduše ofotit a hod kostkou může určit který se přidá. Takže za mě po první hře fajn, kdybych hrál TM denně, tak nutnost, ale případnou koupi zvážím. Ještě jsem zapomněl, jsou tam žetonky všech národů a taková deska, kde jsou pozice 1-5 a pokládají se tam žetonky národů po pasování, takže když pasuje první, tak není pořadí na další kolo od prvního po směru ručiček, ale podle toho, jak všichni postupně pasovali. Je to taky věc, která se dá jednoduše vyrobit, někdy jsme se trochu pletli v pořadí, i když to bylo na té desce pěkně vidět, ale tohle mi přišlo jako dobrý nápad a tahle změna oproti původním pravidlům je super.

28.10.2014 08:44:24 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Moje kavárnička
Moje kavárnička
Akt. cena: 550 Kč
Končí za: 11 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas