Tash-Kalar: Aréna legend – Věčný mráz

xxxxxxxxoo hodnoceno 24x (Seznam vlastníků)

Tash-Kalar: Aréna legend – Věčný mráz - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Tash-Kalar: Aréna legend
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Czech Games Edition
REBEL.pl
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy (aneb jak se vám osvědčil)

Co si myslíte o novém balíku? Osobně mi přijde jako velice dobrý na úkoly, ale vůbec si nejsem jistý jak s ním hrát ve variantě deathmatch (dva hráči). S kámošem jsem za něj hrál čtyři hry po sobě proti říši a dostal jsem třikrát na prdel jak nic (snad desetibodové rozdíly), počtvrté to byla vyrovnané výhra pro mě. Podotýkám, že to nebyly první hry a celkově hru hrajeme dost často. Nějaké vaše postřehy?
11.1.2015 12:46:28

několikrát
jsem to hrál v testovacím módu a obě varianty šli hrát proti různým balíkům, jen si člověk musí zvyknout na novou mechaniku.

11.1.2015 15:50:27

mechanika
Na mechaniku otevřené karty na stole jsem si zvykl rychle, spíš mi dělá problém nižší počet kosicích karet, které jsou zase nahrazeny silou a to je kámen úrazu pro mě. Říše je z mého pohledu takový sniper na dálku, zelený a hnědý balík beru spíš jako kontaktní a když se dostanou blízko, dá se s nimi udělat hezká paseka i se "slabšími" kartami, ale u toho nového národa to zatím nevidím ani na jedno. Držel se zpátky proti říši je sebevražda, ale udržet se s ní v těsné blízkosti je taky problém a zlatou střední cestu zatím nevidím.

12.1.2015 23:01:08

mechanika
Mephisto to celkom vystihol, za posledných pár týždňov sme zahrali zopár hier, pričom s počiatku to nebolo nič moc. Neskôr sa to ale zlepšilo a vďaka karte, ktorú si podrží hráč vyloženú, môže získať pekne na vrch.
Príklad som mal hru kde som snáď 5 kôl bol stále ničený a nedali mi protihráči dýchať ani kolo. Sem tam bodík sa mi ušiel, ale inak nič moc. No potom som sa konečne rozložil a mal som krásne kolo, keď som dokázal vyvolať smrtonoša, ktorý zničil legendárny kameň a získal za neho dvojnásobok bodov + ako druhú akciu som vyvolal legendárku na nepriateľský hrdinský kameň a následne efektom som zničil 3 hrdinské kamene a celkovo som týmto ťahom zahral 2x2=4 body za smrtonoša a 1+1+3=5 bodov za legendárku.

- bude určite menší počet kariet na priame ničenie (Mephisto)
+ väčšia sila niektorých kariet (Mephisto)
+ ľahšia možnosť vyvolať legendárnu kartu

9.2.2015 16:44:35

Vybíráme z Bazaru

Cry Havoc
Cry Havoc
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 2 dny

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas