Tash-Kalar: Aréna legend – Věčný mráz

xxxxxxxxoo hodnoceno 24x (Seznam vlastníků)

Tash-Kalar: Aréna legend – Věčný mráz - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Tash-Kalar: Aréna legend
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: REXhry
Czech Games Edition
REBEL.pl
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2014
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Čeština

Zdravím, asi je to trochu předčasné, ale musím se zeptat. Neví někdo jak to bude s překladem?
26.9.2014 12:03:05

čeština
S překladem to bude dobrý! ;-)
Viz:
http://www.deskovehry.com/s-pribehem/1798/novinka_tash_kalar_prichazi_zima

26.9.2014 12:40:48

upgrade
Mě by spíš zajímalo, jak to bude s češtinou v upgrade packu. Protože se chystá druhá edice, která podle mě vypadá tisíckrát líp a pro ty co již mají starý základ vyjde upgrade pack. No a v něm kromě nové desky, počítadel a žetonků jsou i s novým designem questy a balance. No a ty obsahují text... Jestli tenhle upgrade pack nevyjde česky, pak budu muset přejít na english verzi. Psal jsem CGE a čekám na odpověď :).

26.9.2014 12:59:12

re:upgrade
Tak do dej pak vědět co jsi se dozvěděl, taky by mě to zajímalo. Každopádně se na to rozšíření těším.

26.9.2014 15:40:13

re:upgrade
Tak na deskohraní to nestihnou, škoda. Jinak přechod mezi verzemi řeší zatím s REXem, ale chtějí ho nabídnout, takže uvidíme.

30.9.2014 19:24:40

DC

Dotaz asi na Anekena
Je možné, že nové karty balancí a úkolů nejsou 100% shodné s těmi starými?? Kontroloval jsem to jen zběžně, ale něco tam nesedělo.

29.12.2014 07:26:32

DC
Ahoj, no k tomu slouzi prave ten kompatibility pack, ten obsahuje nove karty a zetony. Jde to dat i bez toho, coz je duvod, proc obchody prodavaji dve verze, s packem a bez. Pokud mas o nej zajem, napis nam pliz na obchod@rexhry.cz a nejak to vymyslime;)

30.12.2014 14:03:52

DC

aneken
Děkuji za odpověď. Já si totiž koupil rozšíření + ty vylepšené karty a desku, ale zjistil jsem, že tam jsou nějaké nové karty, tak jsem jen nevěděl. takže resume je to, že se to dá hrát se starými nebo novými kartami balance a úkolů??

30.12.2014 17:05:32

Vybíráme z Bazaru

X-files CCG - RARITA
X-files CCG - RARITA
Akt. cena: 1999 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas