Tash-Kalar: Aréna legend – Pekelný oheň

xxxxxxxxoo hodnoceno 18x (Seznam vlastníků)

Tash-Kalar: Aréna legend – Pekelný oheň - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Tash-Kalar: Aréna legend
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 60 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, strategická
Čeština: v balení hry
Vydavatelé: Czech Games Edition
REBEL.pl
REXhry
Autoři: Vlaada Chvátil
Rok vydání: 2015
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Dojmy

Tak po několika hrách dojmy ve skrz pozitivní. Hlavním motivem tohoto balíčku je práce s bránou. Kámen který je bránou, hraje důležitou roli při akcích jiných kamenů. Některé umožňují se pohybovat směrem k bráně, takže hodně záleží na tom kde ho máte a zda při pohybu můžete kosit kameny spoluhráče :-)

Super je i možnost přes jeden efekt, povýšit kámen s bránou o jednu úroveň. Takže pokud ho máte zrovna na hrdinskému získáte legendární - no neberte to. Taky přichází první karta, která k vyvolání potřebuje jen jeden kámen. Rozhodně povedené rozšíření stejně jako předchozí věčný mráz. Kouzlo poznáte po několika hrách, kdy se do krve dostanou nové možnosti této školy.
19.1.2016 18:35:47

Legenda s bránou
Nezapomeň, že po upgradu na legendu bránu ztrácíš.

19.1.2016 18:46:38

zruda
Obvykle ano, ale pokud hraješ Pána Brány, tak se brána přesune na jiný nelegendární kámen. Tenhle efekt mi poslední hru přinesl rozhodující vítězný bod, díky kterému jsem vyhrál :-)

19.1.2016 19:27:45

Použití cizích kamenů
Mně přišla parádní vlastnost využít soupeřovy kameny pro vyvolání bytosti. Jsem mu tak v týlu vyvolal legendu, bohužel ne dostatečně devastující :-)

14.2.2019 20:34:46 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Jak se trolí primcezny
Jak se trolí primcezny
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 5 dnů

Nejnovější otázky

další >>

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas