Target Earth - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 12 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Sci-fi
Herní kategorie: kooperativní
Čeština: není
Vydavatelé: Gen-X Games
Autoři: Jacobo Cagigal
Rok vydání: 2010
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Joe
Joe - avatar

Prehľad pravidiel hry

Target Earth ma zaujala pred pár mesiacmi a to práve tým, že je spirituálnym potomkom hier typu XCOM o boji pozemšťanov proti mimozemskej invázii. A vykľulo sa z nej pekné dielko! Posúďte sami na mojom blogu (s obrázkami samozrejme!)...

http://stolne-hry.blogspot.com/2010/11/citatelsky-dennicek-target-earth.html
4.11.2010 08:38:13

Pěkné počtení
Zajímavá hra, ale z Tvého popisu jsem nějak nepochopil, jestli se teda jedná o kooperativku, nebo hrají dvě strany proti sobě. Jedno to píšeš tak, jednou z textu zase plyne, že onak. Pokud je to kooperativka, tak jak můžou mimozemšťané získávat vítězné body?
Když se navíc v rozšířené variantě vyskytují karty typu, že je někdo v alianci a někdo ne, tak jak se vlastně hráči do aliance dostávají, jaké to má výhody/nevýhody a jak se z ní dají vystrnadit? A kdo tedy nakonec vyhrává, když se mi nepodaří splnit podmínku? Kdyby to byla kooperativka, tak vyhrávají všichni, ale nevypadá to tak.

4.11.2010 12:41:29

Joe

Kadaver
Aliancia je v podstate ľudstvo (krajiny v nej združené), teda hráči, na opačnej strane sú mimozemšťania. Obe strany získavajú víťazné body, kto má viac (alebo dosiahne ako prvý 50), vyhráva. Teda v základe je to kooperatívka hráčov proti hre (mimozemšťanom).

V rozšírenej hre naviac každý z hráčov získava aj hráčske víťazné body a ak vyhrá aliancia, vyhráva hráč, ktorý má najviac hráčskych víťazných bodov.

4.11.2010 13:08:34

Díky
Děkuji za vysvětlení, vypadá to zajímavě a už to sviští do wishlistu.

4.11.2010 18:09:48

Vybíráme z Bazaru

Lumpark nový
Lumpark nový
Akt. cena: 1000 Kč
Končí za: 1 den

Offcanvas