Talisman (fourth Edition): The Dragon

xxxxxxxxoo hodnoceno 18x (Seznam vlastníků)

Talisman (fourth Edition): The Dragon - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Rozšíření pro hru: Talisman: Dobrodružství meče a magie (Čtvrtá edice)
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 13 let
Herní doba: 90 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Fantasy Flight Games
Galakta
Autoři: John Goodenough
Rok vydání: 2011
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

co na to říkáte?

podle obrázků na BGG to vypadá na opět must have :-D Talisman je moje srdcovka, takže není zbytí :) Zaujala mne figurka draka. Možná to bude taky neutrální postava jako s rozšíření Reaper. Taky jsem zvědavý na žeton koruny moci, tedy jestli patří do hry, anebo je to jen okrasa? :)
21.7.2011 20:40:04

brko
Ja o tom vlastne nic nevim, ale je to Talisman, takze vim, ze to kupuju :D

21.7.2011 20:56:08

Re:
Co na to říkáme? Kdy už to sakra vydají :) Vypadá to perfektně, a je dobře, že zvolili variabilní vnitřní pásmo, moc se těším.

21.7.2011 21:16:11

re
Token koruny moci patri do hry , polozi sa na jedneho z troch drakov. Ten drak ktory ma token koruny moci je dracim kralom. Hraci na zaciatku kazdeho kola tahaju dracie tokeny podla farby ich kladu na karty troch drakov. Ten drak ktory prvy ziska 3 dracie tokeny svojej farby sa stava novym dracim kralom. Jeden token potom hrac polozi na policko na mape kde prave stoji ak uz tam je draci token tak o jedno policko vedla proti smeru hodinovych ruciciek. Ostatne dve tokeny idu spat do decku tokenov. Ak hrac stupi na policke kde je draci token moze si vybrat ci si potiahne kartu dobrodruzstva z prislusneho decku (Varthrax (cerveny) , Cadorus (zlaty) Grilipus (zeleny) alebo sa bude riadit podla textu pola na ktorom stoji. V pripade ze Dracim kralom je ten drak ktoremu patri draci token hrac ignoruje pravidla na policku a musi tahat kartu z daneho dracieho decku kariet.

25.12.2015 09:05:16

Vybíráme z Bazaru

Heroes of Land, Air and Sea + Order and chaos
Heroes of Land, Air and Sea + Order and chaos
Akt. cena: 2700 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas