Tajná výprava čarodějů

xxxxxxxxoo hodnoceno 82x (Seznam vlastníků)

Tajná výprava čarodějů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 6
Doporučený věk: od 6 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: dětská hra
Čeština: undefined
Vydavatelé: Ediciones MasQueOca
MindOK
Pegasus Spiele
Autoři: Lukas Zach
Michael Palm
Rok vydání: 2016
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Od kolika let?

Na krabici se píše 6+, na bratrech to hrajou pomalu roční děti, dle BGG je nejvhodnější 4-5 rok. Má s tím někdo zkušenosti, zdali je to vhodný dárek ke 4. narozeninám?

24.3.2022 10:12:35

Mám děti 3 a 5 a ten mladší prostě nějak nebere to kooperativní variantu hry. Prostě si každé z dětí vybere “svoji” figurku a s ní chtějí hrát. Pak je to už dost o paměti, 4-lete dítě asi bude potřebovat pomoc, hlavně na schodech, kdy by se už radit ale nemělo. Osobně mi hra přijde pro tak malé dítě těžká a nejspíš ji nevyhraje.. Větší úspěch měly jednodušší příšerky do skříně. 

24.3.2022 11:11:28

Ja bych to zkusil.

Doma to hrajeme cca od dcerinych 5 let. Ale hraje s nami i syn od jeho 2 let (samozrejme mu pomahame, ale dost casto najde co mu padne na kostkach).

Dobry trenink pro tuto hru jsou Priseky ze skrine, ktere jdou uplne v pohode hrat od 2 let. 

24.3.2022 11:15:24

6+ mi přijde zbytečně pozdě, pro děti, které hrajou hry rády (jako např. ty Příšerky), jsou čtvrté narozky fajn…

24.3.2022 11:58:49

Ahoj, ve 3 letech ještě nebylo na hru tolik trpělivosti a doporučil bych třeba “příšerky ze skříně” . Nejde o to, že by ji dítě nezvládlo, ale o to , jak dlouho se na ni dokáže plně soustředit a tak si ji užívat (ale i to je individuální dítě od dítěte).  Od začátku 4 roku měla hra velmi veliký úspěch a můžu ji jenom doporučit! Stejně jako např. “jeníček a mařenka” (lehce později - 4,5) https://www.zatrolene-hry.cz/spolecenska-hra/jenicek-a-marenka-12008/ 

V 6 letech už klidně složitější tituly

29.3.2022 22:44:56

MN

Ahoj, naša malá to hraje docela obstojně (samozřejmě s malou pomocí) od 3 let, od 4 podle mně uplně vpoho. 6+ už mi přijde skoro pozdě… 

30.3.2022 16:33:00

Len doplnim, ze u nas darcek na 4. narodeniny a je to presne na tento vek. Hlavne ked starsi bratia uz ficia na Potterovi, tak je to skvela volba :-)

27.11.2023 11:04:25

Hráli jsem včera se syny a čerstvě 5letým vnoučkem. Hra samotná je velká "brnkačka". Mechaniky jsou naprosto triviální, přesto by šla pravidla napsat mírně srozumitelněji (skoro to vypadá, že v nich chybí 1 až 2 věty mezi 3. a 4. stránkou). Nicméně vše jasné.

Za mě je to hra 4+ určitě, speciálně u dětí z hráčských rodin, které mají jiných podobných her již určitě něco nahráno. :)

5.5.2024 13:52:30

Vybíráme z Bazaru

ANNO 1800 - insert pro hru
ANNO 1800 - insert pro hru
Akt. cena: 400 Kč
Končí za: 5 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas