Tainted Grail: Kings Of Ruin

xxxxxxxxxx hodnoceno 2x (Seznam vlastníků)

Tainted Grail: Kings Of Ruin - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 1 - 4
Doporučený věk: od 14 let
Herní doba: 120 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: desková hra, kooperativní, vývoj postavy
Čeština: není
Vydavatelé: Awaken Realms
Autoři: Krzysztof Piskorski
Rok vydání: 2023
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Začal fulfilment pro EU

V diskuzi u hry na gamefound.com:

 

Hey guys. Just received DPD number for Bulgaria. EU is starting fulfillment. Let's gooooo!

Takže to vypadá ze se můžeme celkem brzy těšit:)  

3.4.2024 01:04:46

Here comes the delay :D

 

EU hub:

Unfortunately, the containers with the Kings of Ruin content have been held longer for customs clearance than usual. They were released today and are expected to arrive at the hub on Monday and Tuesday. If everything goes smoothly, shipping to backers should start by the end of next week.

19.4.2024 21:23:05

Dnes jsem dostal tracking od PACKMAN FULFILLMENT.. tak uvidíme 

24.4.2024 17:19:55

právě dorazilo…du to rozbalit

26.4.2024 10:47:53

Závist ❤️ já zatím kulové ze všech směrů 🙁

---------------------------------------------
Nejdřív mléko a pak křupíky.

26.4.2024 13:25:51

Tak isto, uz ju mam doma :)

Poviem vam, tie miniatury su nadherne.

26.4.2024 13:33:20

Zatím jen oznámení Ready for shipping, těším se.

26.4.2024 14:29:58

Doma

26.4.2024 14:34:02

Podobně jako @Herald zatím jen oznámení o připravenosti k zaslání. Možná jen pro zajímavost, těm, co už přišlo. Brali jste jen core box nebo i nějaké addony?

Já mám navíc opravené žurnály a knihy pro první Grál a jeho addony, co mám zkušenost, hry s těmihle doplňky dost často jdou až později.

Lidí to bralo hodně, budou vše rozesílat postupně.

26.4.2024 14:59:52

Je nemam ziadne info ani o vstupe zasielky do EU, ale mam tam extra journal, playmat, update pack a este cosi no..

26.4.2024 15:33:40

Mne co to prislo dnes iba core pledge zaklad

26.4.2024 22:20:09

Ach jo, včera došla krabice a chybí mi deska pro Gerdwyna:( Zato Elgana mám dvakrát. Nemá to někdo obráceně, že bychom vyměnili?:) (Ticket na support už jsem poslal.)

A teda rozdělit “secret” deck do asi 4 balíčků mi nepřipadá jako úplně štastné řešení (jasně, stejně si ty karty nebudu pamatovat).

3.5.2024 10:10:50 | Upraveno autorem (porovnej)

@Herald na FB v skupine mali niektori aj zle orezane karty, treba si to poriadne skontrolovat a reklamovat u AR.

Neviem teraz ci to bolo KoR alebo FoA 2.0 update pack, ale su tam chyby no.

7.5.2024 10:09:08 | Upraveno autorem (porovnej)

Aj mno tak to vsechno radeji rozbalim a poradne projdu. Ja se jen podíval na modely a vyloupl karton. Hru budu hrát až za pár let 😅. A raději bych měl zkontrolovat i ISS Vanguard.

7.5.2024 13:04:37

Dneska dorazilo, když odmyslím trable s DPD. Minulý čtvrtek přijel frajer večer, i když jsem posouval doručení na pondělí. Že prý má naloženo. No v autě to (ne)překvapivě neměl. Prý dorazí druhý den i když jsem směřoval na další týden. Obv. v pátek nepřijel. V pondělí oznámení sms + email, že budou doručovat večer…opět nikdo nepřijel. Dnes ráno, v 11 smska, že mezi 12.50-13.50 doručí. Ať žije home office, byl jsem doma.

Krabice masivní, vše dobře zabalené. Přišlo to komplet z hlediska objednaných věcí - bral jsem i verzi 2.0 pro FoA, upravené žurnály pro všechny addony z 1. kampaně. 

Komponenty v krabici u KoR vše v pořádku, kompletní, nic neulámané. Jedině sheety postav nejsou úplně 100% správně vycentrované, ale jde o nějaký 1 mm z jedné strany. To nebudu řešit. Miniatury tradičně parádní a detailní. Karty jsem nerozbaloval a nebudu, vycentrované je vše. Jen jsem trochu překvapený, že v krabici je hodně místa - boxů i na další karty :-)

7.5.2024 14:03:36

Vybíráme z Bazaru

Fallout: Atomic bonds EN
Fallout: Atomic bonds EN
Akt. cena: 300 Kč
Končí za: 4 dny

Offcanvas