Summoner Wars: Války Vyvolávačů

xxxxxxxxoo hodnoceno 310x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Války Vyvolávačů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

Frakce

Jinak kdyby nekoho zajimaly frakce ci dalsi veci ve hre, vse se da prohlidnout online na http://www.plaidhatgames.com/sum_home.html , jsou tam vsechny karty, ktere jsou ve dvou doposud vyslych starterech a taky info o kartach novych dvou ras...
11.3.2010 14:12:13

frakce
Tak se mi poprve podařilo orky porazit a to celkem výrazně. Je fakt ,že se orkům nepodařilo vyvolat Krunga a nějak jim nešly karty.Také jsem objevil fantastickou schopnost Válečníka elfů.Jeho útok a ústup na konci tahu je úžasná věc a celý boj jsem postavil na této strategii a s podporou dalších karet to poprve vyšlo.Stále ale si myslím že Orkové jsou přece jen silnější.Samozřejmě ,že budu dál zkoušet obě rasy a uvidím jak se to bude vyvíjet.
Přišly mi další tři frakce-Rebelové,Pralesní Elfové a Nemrtví.
Tak jsem poprve zahrál Rebely vs. Pralesáci a na prvním mači Pralesní Elfové dostali strašně na prdel.Jejich jednotky Jezdců na lvech mi připadají po první hře strašně drazí. Zato Rváči a Zloději od Rebelů mají perfektní schopnosti a úplně eliminovali jednotky Elfů a karty v magickém balíčku.Ale po jedné hře nelze dělat kdoví jaké závěry.Každopádně celá hra je boží.

16.1.2015 10:39:50

orkové vs fenixove
Tuším že budou frakce jakš takš vyrovnané ale nechápu že vždy prohraju s elfy na androidu.Asi hraju špatně.. Kdyby 5x prohrál a 1x vyhrál řeknu si dobrá asi sem měl smůlu.Ale počítač má dycky navrh bud v kostkách nebo nebo eventech.Mě chodí furt jen bojovníci s jedním životem a ani je nemám za co vyvolat natož pak setřást z Eliena zmrazení.Zvlášť když nepřítel má dvě zdi normální a třetí eventovou se třemi životy..Fakt to nechápu tu "smůlu".. Bud to nepadá nebo mám hrdiny a na konci balíku.Počítač má pořád plné pole jednotek a plný magický balík.. Škoda že nemůžu prohodit frakce,musel bych je zakoupit.Pak bych zjistil třeba že to hraju špatně..

Ps:Už jsem s elfy vyhrál na tabletu ale musel jsem hrát také proti elfum:)) opravdu někdo zkuste zahrát na tabletu s elfy proti orkum.je to fakt bída.

16.1.2015 10:43:19 | Upraveno autorem (porovnej)

nepouzitelni fenix elfove
říkejte si co chcete ale jsou nepouzitelní proti orkum! O balancu nemůže být žádná řeč!!! A kdo říká opak nehrál proti počítači..hrál sem defend jako prase!!zdi ,drženízpatky atd. A i když už sem vyhraval a měl víc jednotek tak nakonec vyvolal hrdinu s pěti životy .můj vyvolavace 3x zmrazenej a jeho a o 5 životu víc! Prostě bez šance. Je to opravdu styl kamen nůžky papír!možná jsou silni proti někomu jinymu ale proti orkum teda ne! Jsou toho plný fóra ze fen. Elfove jsou weak a že elien je skoro nejslabší vyvolavac! Prostě to tak je.. a kdo s elfyvyhral proti orkum tak hrál proti nezkusenemu hráči.. tak a teď mě kamenujte:))


Tady si borec taky stezuje:)


Summoner Wars - Phoenix Elves strategy help (self.boardgames)
předloženo 7 měsíců před uživatelem zimbimNever forget the CONES
Hey everyone, I've recently downloaded the Summoner Wars app (which is awesome and I'm likely gonna buy the Master Set), but I'm having trouble nailing the strategy of the Phoenix Elves. They just feel... weak to me. I played a game against Vargath and they completely swarmed me, and I felt my units weren't strong enough to hold them off (I also felt this way playing Tundra Orcs).
I just wanted to ask about your strategies when playing them. What am I missing?

16.1.2015 17:58:01 | Upraveno autorem (porovnej)

weak fen.elfs
I will say this. The A.I. in Summoner Wars is a bitch. Seriously, not an easy character to fight. I don't know exactly how they made it work that way, but it is really solid. I never really had a respect for the Tundra Orks when playing at the kitchen table until I saw that A.I. run them.
Phoenix Elves big strength is their consistency. That's what they do. Consistent, constant damage. They guarantee hits. This is lovely, against enemies with single hitpoints, but against enemies with LOADS of hitpoints...it can be a bit of a downer.


Tady to borec popisuje.. nikdy neměl respekt k orkum když hrál na stole..dokud nehrál proti a.i. to znamená proti počítači.. říká ze elfove jsou konzistentní a zaručují hity(zasahy) ale to je dobré jen proti jednotkám s málo životy nikoli proti nabusenym hrdinům! Asi na tom něco bude přátelé:)

16.1.2015 18:38:28

To Camal
Hele kvůli tobě jsem si dal teď 3 hry fenix elfů proti tundra orkům (na Ipadu) a suverénně jsem dvě hry vyhrál a třetí prohrál kvůli ukliknutí a malé chybě. Takže z mého pohledu fakt nejsou tundra orkové tak overpowered. :)
V první hře (kterou jsem fakt vyhrál s přehledem) mi dal všechna zmražení (3x) na Eliena, ale úplně v pohodě jsem se toho zbavil.
Nevím, co ti poradit, asi je dobré hned zabít hromotluky (ti s vysokým HP) a snažit se moc nenechávat jednotky u zdí nepřítele. Schopnost bojovníků se na konci kola přemístit k tvojí zdi jsou na obě tyto věci fakt skvělé.
Taky je asi dobré nevyvolávat za každou cenu co nejvíce jednotek. Přece jen, když mi ve třetí hře zahrál AI přes posily 2x hromotluka, nebylo mi moc do zpěvu (ale nakonec jsem bez problémů vyhrál)... :D
Taky se vyplatí sesmahnout burnem malé potvorky...

16.1.2015 19:37:28 | Upraveno autorem (porovnej)

to Mstrauss
Díky za otestování! Aspoň vím že mám nějakou šanci..:) už sem to dvakrát odinstaloval a jednou málem švihl tablet po zdi:) jenom nevím co budu říkat spoluhráči až mu budu dávat na výběr za koho chce hrát.. "chceš pro mě neporazitelny orky s haldou hitpoitu nebo slabší a taktické elfy??:))" ..zase budu hrát za elfy:) hrozim se toho až mi domů přijde nový balíček frakce a já ho po pár hrách budu chtít prohnat kotlem:/ jsem rád že jsou frakce tak různorodé ale tohle je pro mě dost frustrujicí:/



Ps:Tak uz sem ty orky konecne porazil v desatym kole..Huraaaa:)))

16.1.2015 21:04:29 | Upraveno autorem (porovnej)

Vybíráme z Bazaru

Břink! - Potopené poklady (CZ) rozšíření
Břink! - Potopené poklady (CZ) rozšíření
Akt. cena: 510 Kč
Končí za: 9 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas