Summoner Wars: Války Vyvolávačů

xxxxxxxxoo hodnoceno 310x (Seznam vlastníků)

Summoner Wars: Války Vyvolávačů - obrázek

Hru mám Hru chci
Hodnocení:
Počet hráčů: 2 - 4
Doporučený věk: od 8 let
Herní doba: 30 min
Herní svět: Fantasy
Herní kategorie: karetní hra
Čeština: v balení hry
Vydavatelé:
MindOK - logo
Autoři: Colby Dauch
Rok vydání: 2009
Sdílej: Facebook

Diskuse ke hře

O co jde?

Znáte někdo tuto na pohled pěknou hru? Můžete napsat pár postřehu o co v ní jde? Zaujaly mě pěkné karty, nelíbí se mi měkký herní plán, ale jak se to hraje...?
5.3.2010 11:29:19

Sakra
Sakra! Objednáno... vy my teda dáváte... nebýt zatrolenek, tak jsem si týhle zpropadený hry ani nevšiml! ;)

25.4.2010 11:33:10

Born
No a už se jen dohodneme, kdy si zahrajeme:-)

25.4.2010 12:16:43

Marvin
To klidně můžem, ale to bude asi řešit jinde:) A nejdřív tím trochu potrápím své blízké, abych nešel úplně nepřipraven:D

25.4.2010 14:58:04

Dojmy
Tak první hra odehraná... A předpokládané nadšení nastalo! Opravdu perfektní karetka, z hodnocením jěště počkám až po pár hrách, ale něco mi říká, že tahle hra právě získala dalšího zaníceného obdivovatele. ;)

28.4.2010 13:35:48

Born
Tak to jsem rad, ze nas za nase lakani neproklinas:) Jeste par dalsich a muzeme zacit organizovat i turnaje;)

28.4.2010 16:25:51

SW
Jsou v té hře nějaká kouzla nebo jen potvory? Jsou tam některé běžné jednotky víckrát (třeba běžní vojáci atd.)?

28.4.2010 17:27:40

aha
Už to vidím, stačilo kouknout na pár obrázků :) Ti mrtváci a lidé vypadají už lépe, asi je zkusím :)

28.4.2010 17:57:26

sydo
Sice už píšeš, že víš... třeba je to někdo kdo neví, tak to sem i napíšu, když už ty ses zeptal:)
Kouzla ve hře jsou. Některá obecná, která má víc summonerů stejných a pak mají summoneři kouzla unikatní,která je odlišují od ostatních.
Těch řadových jednotek je v balíčku více. Tuším, že od každého druhu asi 6 kusů. Hrdinové jsou samozřejmě unikatní kousky. ;)

28.4.2010 18:08:15

ad kouzla
Ve hře to však jako kouzla vlastně prezentováno není. Má jít spíš o EVENTY, ale třeba takový Burn (damage nepřátelské jednotce) kouzlením silně zavání. ;)

28.4.2010 18:09:44

Sydo
Mno nemrtvi a lidi uz vyjdou jen jako packy, takze nebudes mit mapku a zetonky. Ale to by se pripadne dalo necim nahradit;)

28.4.2010 19:32:06

aneken
No tak mapa se dá koupit v delux pevné verzi:-)
Nicméně tím utrpí mobilita:-(

Kdy budou lidi a nemrtváci skladem? Janička zjistila, že summonerce lidí je 16 a už nechce hrát nic jiného:-D

28.4.2010 23:21:03

Marvin
Tezko rict, zatim netusim, kdy to pujde ven, je to porad preorder;) Jinak ta mobilita mi plne vyhovuje, tu prtavou krabicku strcis prakticky kamkoliv:) Chtelo by to mapu na platynku a byl bych plne spokojen;)

29.4.2010 08:46:31

aneken
To plátýnko by bylo perfektní no. Ta mapka je sice skladná, ale absolutně nevyrovnatelná:( Jako když mi po ni summoner klouže na vedlejší políčko tak bych vraždil:D
Už mám za sebou dalších pár her a mapka mi přijde stejně nepoddajná jako na začátku:)

Ale kdo si to plátýnkko sám neudělá ten ho mít nebude... Vzhledem k oznamení toho deluxe boardu bych neočekával, že vydají v tomhle ohledu ještě něco jinýho... :,(

29.4.2010 11:07:02

obrázky
Jo jinak jsem včera nahrál několik fotek a scanů, abychom na tuhle skvělou gamesku nalákali víc lidí:) Snad to bude brzo schválený. ;)

29.4.2010 11:08:54

turnaj či nějaké hromádnější hraní?
zdravim, sice mám hru teprve druhým dnem, ale myslím si, že je naprosto ideální k uspořádání nějakého turnaje. nešlo by něco takového uspořádat?

10.2.2011 21:01:50

Pjenkava
Já mám teda Summonery teprve objednané(snad už jsou na cestě:)), ale nějakému příležitostnému turnaji nebo hromadnějšímu hraní bych se vůbec nebránil. Co ostatní nadšenci do Summoner wars, jak to vidíte?

11.2.2011 11:27:24

zluda
No tak hra je to na turnaj (nebo nějaké hromadné hraní) určitě ideální. Teď jen jestli se někdo bude mít k jeho organizaci:)

11.2.2011 11:28:45

Born
Také mi přijde jako dělaná na turnaje apod. Já bohužel nejsem moc organizační typ, ale pokud by se někdo našel...:)

11.2.2011 12:18:13

Turnaj
Mno muzem udelat turnaj u nas v Brne v Planete pak, herna bude koncipovana tak, aby si tam mohlo zahrat 16 lidi a uz jsme preddomluveni na poradani turnaju v A Game of Thrones. Otazka je, jak to udelame s legalitou, nekdo, kdo tam prijde jen se zakladem, muze mit problem s tim, ze bude mit slabsi balicky, kdyz ted vysly ty reinforcementy. Ale zas by byla skoda je nevyuzit, ze?;)

16.2.2011 10:14:24

Turnaj
Turnaj v Brně je super nápad, určitě bych přijel.

16.2.2011 10:17:38

aneken-turnaj
tak bohužel brno je pro mě hodně z ruky, jinak bych do toho šel hned. Zkus ještě popřemýšlet o Praze, tam bych se nějak dopravil;)

Jinak mám za sebou zatím jen dvě hry s přítelkyní(orkové vs. vanguardi) a jsem hodně nadšený. Jednoduché, svižné, ale zároveň spousta možností a hlavně téměř nulová doba přípravy, díky čemuž asi Summoneři vytlačí ze stolu můj milovaný Battlelore. Jediné čeho se trochu bojím je pořád stejný počáteční setup, snad se díky tomu brzo neohraje...

2.3.2011 08:51:29

zluda
V Praze ve vhodném termínu bych si zahrál i já a Darrog. ;-)

A s rozšířeními, kde budou karty pro stávající frakce to bude ještě zajímavější.

2.3.2011 08:58:31

Thales
Ty reinforcement packy zatím ani neřeším, nejdřív chci pořídit zbývající frakce a až pak se vrhnu na posilování jednotlivých frakcí:) ale mezitím ještě vyjde ten megabalíček s šesti rasami a začne to celé nanovo, ach jo:)

2.3.2011 09:06:22

zluda
No tak uz jen soucasnych frakci je sest, takze problem s pocatecnim nastavenim se ti omezuje, bo proti kazde frakci musis hrat trochu jinak. Navic Colby vymysli dalsi varianty hry, zajimava je napriklad verze Apocalypse - http://www.plaidhatgames.com/sum_forums/showthread.php?t=4 . Jeste jsem to nezkousel, ale vypada to zajimave...

2.3.2011 09:25:36

Thales
No tak asi by se to dalo usporadat i v Praze, ale ja tady o vikendu zustavam fakt nerad, safras:)

2.3.2011 09:26:14

Vybíráme z Bazaru

KOUPÍM - Battlestar Galactica: Daybreak
KOUPÍM - Battlestar Galactica: Daybreak
Akt. cena: 1 Kč
Končí za: 10 dnů

Velké herní akce

Kalendář všech akcí >>

Offcanvas